Informačný systém Sekcie disciplín IDO pri SZTŠ a STO

Zvolené obdobie: 2019

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: IDO Majstrovstvá Európy STREET, SP DD, HH, Skopje, Macedonia (07.11.2018 - 09.11.2018)
Disciplína: WC DVK Disco Dance (A) duo

Počet štartovných čísiel: 14

Miesto Číslo Súťažiaci Choreografia Choreograf Klub
 
- - Kubíková Lucia / Hanáková Timea DEEP DANCE CLUB, Martin
 
- - Csabiová Bibiana / Sabačová Simona District Dance, Bratislava
 
- - Kubincová Lenka / Knoppová Zara District Dance, Bratislava
 
- - Bubeníková Alexandra / Chromeková Simona Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
- - Lauková Sofia / Vittek Cynthia Lara TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
- - Kondrčíková Nela / Vrábelová Valentína TŠ UNLIMITED, Levice
 
- - Bieliková Timea / Cíbová Karolína Lentilky, Žilina
 
1 - Hlavňová Alžbeta / Tropp Matúš DEEP DANCE CLUB, Martin
 
2 - Krajčovič Matej / Vrecníková Romana TŠ UNLIMITED, Levice
 
3 - Ursiniová Monika / Masárová Tamara DEEP DANCE CLUB, Martin
 
4 - Pomichalová Karolína / Švábyová Amélia TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
5 - Struhárová Saša / Králiková Simona TŠ UNLIMITED, Levice
 
6 - Šedovičová Nela / Šipošová Laura District Dance, Bratislava
 
7 - Balážová Tamara / Strapáková Suzie TŠ UNLIMITED, Levice

Späť na detaily o súťaži

Nominácie

Súťažiaci Dôvod
 
Hlavňová, Alžbeta / Tropp, Matúš 1. na MSR 2018
 
Beláčiková, Natália / Okálová, Petra 2. na MSR 2018
 
Vrecníková, Romana / Krajčovič, Matej 3. na MSR 2018
 
Pomichalová, Karolína / Švábyová, Amélia 4. na MSR 2018
 
Králiková, Simona / Struhárová, Saša 5. na MSR 2018
 
Šedovičová, Nela / Šipošová, Laura 6. na MSR 2018
 
Ursiniová, Monika / Masárová, Tamara 8. na MSR 2018
 
Kušanová, Tamara / Pavlovská, Vanesa 9. na MSR 2018
 
Bieliková, Timea / Cíbová, Karolína 10. na MSR 2018
 
Hanáková, Timea / Kubíková, Lucia 12. na MSR 2018
 
Chromeková, Simona / Bubeníková, Alexandra 13. na MSR 2018
 
Lauková, Sofia / Vittek, Cynthia Lara 15. na MSR 2018
 
Melicheríková, Ema / Vyhničková, Kristína 17. na MSR 2018
 
Csabiová, Bibiana / Sabačová, Simona 18. na MSR 2018
 
Vrábelová, Valentína / Kondrčíková, Nela 20. na MSR 2018
 
Krecháčová, Laura / Dzurecová, Tamara 22. na MSR 2018
 
Kubincová, Lenka / Knoppová, Zara 25. na MSR 2018
 
Strapáková, Suzie / Balážová, Tamara 26. na MSR 2018
 
Knapková, Aneta / Petríková, Alexandra 27. na MSR 2018

Odmietnuté nominácie

Súťažiaci Dôvod
 
Trubiniová, Michaela / Svečulová, Dominika 7. na MSR 2018
 
Hlavňová, Kristína / Fašianková, Natália 10. na MSR 2018
 
CIGANOVÁ, Timea / BENKOVÁ, Nelli 14. na MSR 2018
 
Petríková, Sabína / Kyselová, Ema 16. na MSR 2018
 
ONDIČOVÁ, Nina / KOSTRABOVÁ, Tereza 19. na MSR 2018
 
Bujalková, Sofia / Mareková, Natália 21. na MSR 2018
 
Kundratová, Barbora / Kurtyová, Júlia 22. na MSR 2018
 
PILÁTOVÁ, Sabina / PILÁTOVÁ, Sandra 24. na MSR 2018