Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2020

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: Pohár riaditeľa Súkromnej ZUŠ, Považská Bystrica (25.03.2006)
Disciplína: SP JVK Disco Dance duo

Počet štartovných čísiel: 36

Miesto Číslo Súťažiaci Choreografia Choreograf Klub
 
1 5 Kokošíková Dominika / Liptáková Barbora Lentilky, Žilina
 
2 8 Ponechalová Simona / Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
3 15 Lehotská Michaela / Matisová Viktória Cassia Dance n.o., Košice
 
4 38 Kostelanská Ivana / Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
5 23 Dang Vanová Romana / Nevolná Katarína FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6 19 Lunterová Andrea / Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
7 39 Tomaníčková Viktória Francesca / Líšková Michala Lentilky, Žilina
 
8 11 Bučová Adriána / Svítková Gabriela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
9 16 Šišoláková Paulína / Betáková Monika Klik Klak, Vráble
 
10 2 Beniačová Natália / Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
11 20 Tóthová Alexandra / Vrecníková Martina Fanatic , Levice
 
12 30 Dudášová Nikola / Foltinová Veronika Dada Dance Group, Banská Bystrica
 
13 3 Marušáková Monika / Zvaríková Nikola Lentilky, Žilina
 
14 7 Likeová Michaela / Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
15 27 Dadykinová Viktória / Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
16 31 Kuťková Liliana / Vozáriková Veronika Klik Klak, Vráble
 
17 34 Holienčíková Zuzana / Sluková Zuzana Lentilky, Žilina
 
18 37 Odranová Romana / Marčeková Barbora Fanatic , Levice
 
19 18 Záškvarová Monika / Kádeková Zuzana Sonny, Senica
 
20 12 Franková Romana / Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
21 17 Moleková Kristína / Šišková Nikola Sonny, Senica
 
22 36 Jambrichová Radka / Jambrichová Lenka FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
23 21 Pancuráková Michaela / Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
24 33 Adamuščinová Lucia / Blašková Katarína Sonny, Senica
 
25 6 Remišová Tatiana / Sláviková Petra Klik Klak, Vráble
 
26 14 Mináriková Radka / Jajcayová Denisa TK Aura Dance, Trenčín
 
27 22 Karlíková Martina / Madunická Natália Sonny, Senica
 
27 29 Kurtová Dominika / Vojtková Michaela Sonny, Senica
 
27 32 Miloňová Žaneta / Volníková Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
30 9 Dopiráková Ivana / Rušinová Daniela Bounce, Prešov
 
31 4 Naštická Veronika / Juríčková Renáta Sonny, Senica
 
32 28 Martoníková Daniela / Poloncová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
33 1 Svitačová Laura / Prieložná Veronika Klik Klak, Vráble
 
34 24 Antonyová Veronika / Majerčiaková Andrea Lentilky, Žilina
 
35 10 Zríniová Gabika / Marková Sabína Sonny, Senica
 
35 13 Koklesová Lenka / Pasternáková Bibiána DEEP DANCE CLUB, Martin

Späť na detaily o súťaži