Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2020

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: MASTER Dance Cup-súťaž choreografií, Banská Bystrica (10.11.2013)
Disciplína: TP DVK Dance Show choreografia

Porota:
A: Monika Simeková
B: Marína Opltová
C: Mia Majeríková
D: Petra Makranská
E: Ladislav Cmorej

Štart. číslo A B C D E
 
5
4 4 4 4 4
 
4
1 1 1 1 1
 
3
3 3 3 3 3
 
2
5 5 5 5 5
 
1
2 2 2 2 2


Počet štartovných čísiel: 5

Miesto Číslo Choreografia Choreograf Klub
Tanečníci
 
1 4 V znamení draka Erika Simonová Juventa, Bratislava
Šoošová Vanesa / Plšeková Sára Leonarda / Matejková Miroslava / Rothová Sandra / Šebová Ema / Kullová Vanesa / Novosadová Lucia / Tallová Nikoleta / Banetková Sára / Plšeková Natália Rafaela / Alexíková Dominika / Boskovičová Valerie / Fraňová Veronika / Hašeková Viktória / Hatalová Hanka / Kiššová Laura / Kullová Sofia / Kyselicová Ela / Lopčianska Linda / Olešová Lucia / Senešiová Kristína / Szamuhelová Vanessa / Sabo Lea / Okrucká Nataša
 
2 1 Cirkus Erika Simonová Juventa, Bratislava
Šoošová Vanesa / Rothová Sandra / Šebová Ema / Novosadová Lucia / Tallová Nikoleta / Sabo Lea
 
3 3 Mímovia Eva Ohradanová Jessy, Vavrišovo
Mojtová Michaela / Glosová Paula / Žáková Michaela / Dubjel Dávid / Balcová Diana / Škerdová Viktória / Lubinda Tamzin
 
4 5 Tanecný kolotoc kolektív Spektrum TK, Bratislava
Wagnerová Sophia / Klepková Eliška / Leščáková Alexandra / Procházková Veronika / Zelmanová Barbora / Petríková Veronika / Mittheis Adam / Vorobjovová Tatiana / Mikuličová Ester / Osuská Kristína / Macko Filip / Macková Simona / Miznerová Katarína / Chalmovská Adriana
 
5 2 Zabky Alena Majeríková Dantia, Liptovský Mikuláš
Šišková Beata / Prokešová Dorota / Jančíková Ivana / Drozdeková Katarína / Devečková Lucia / Uramová Natália / Benková Karolína / Gardášová Klára / Nemešányová Nela / Majková Nikola / Hybenová Simona / Medvecká Zuzana

Späť na detaily o súťaži