Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2020

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: MSR a SP DD,HH,Street 2012 , Šaľa (20.04.2012 - 21.04.2012)
Disciplína: MSR HVK Hip Hop duo

Porota:
A: Marián Antálek
B: Filip Jankovic
C: Milada Hitzingerová
D: Zuzana Kaduková
E: Stefan Chlebo
F: Katarína Lesková
G: Magda Kadúcová

Štart. číslo A B C D E F G
 
34
3 4 6 5 5 4 7
 
31
7 7 3 3 4 2 4
 
27
8 5 5 4 6 3 3
 
23
1 6 4 6 2 7 6
 
21
4 8 8 8 8 5 8
 
8
2 1 1 1 1 1 1
 
5
6 3 7 7 7 6 5
 
2
5 2 2 2 3 8 2


Počet štartovných čísiel: 30

Miesto Číslo Súťažiaci Choreografia Choreograf Klub
 
1 8 Medveďová Zuzana / Bukový Viktor Element, Banská Bystrica
 
2 2 Arendáč Peter / Hnat Milan GRIMMY, Prešov/Košice
 
3 31 Nevolná Katarína / Sliacka Nikola FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
4 27 Rehák Michal / Výbohová Bronislava FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
5 34 Ďuričová Radka / Homola Ján Element, Banská Bystrica
 
6 23 Axamitová Martina / Vojteková Monika SH - UNIVERSITY, Bratislava
 
7 5 Kuzl Barbora / Bulková Jana TK Aura Dance, Trenčín
 
8 21 Libiaková Pavla / Hazuchová Katarína Element, Banská Bystrica
 
9 33 Lilková Paula / Horníková Dominika Element, Banská Bystrica
 
10 9 Kurucová Laura / Kapusta Martin BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
11 28 Ratkovská Alica / Mokošova Barbora SH - UNIVERSITY, Bratislava
 
12 19 Szarková Xénia / Keszegová Cynthia Jumping, Šaľa
 
13 22 Furák Tomáš / Blašková Marta TK Aura Dance, Trenčín
 
14 12 Surovcová Gabriela / Suržinová Simona BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
14 30 Kudličková Kristína / Šuleková Barbora TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
16 32 Oláh Filip / Marhefková Miroslava BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
17 26 Kolcunová Simona / CÁPOVÁ Nataša GRIMMY, Prešov/Košice
 
18 3 Lacková Mária / Koperdan Ladislav GRIMMY, Prešov/Košice
 
18 7 Šulková Lucia / Kepičová Adriana D.S.STUDIO, Košice
 
20 1 Lieskovská Miroslava / Grznárová Tatiana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
20 17 Kočišová Etela / Hantáková Lucia WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen / Lučenec
 
22 6 Wallachová Vanda / Halasová Katarína Denzz Industry, Spišská Nová Ves
 
23 10 Szabóová Lucia / Hyclák Nicole Fanatic , Levice
 
24 11 Jaslovská Nikola / Zálesňáková Erika TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
24 20 Molčan Rastislav / Kollárová Lucia GRIMMY, Prešov/Košice
 
26 16 Kumová Kristína / Amrichová Romana TK Aura Dance, Trenčín
 
27 18 Karafová Klaudia / Buben Ján GRIMMY, Prešov/Košice
 
28 35 Pelanová Alena / Bátorová Nikoleta H&T, Bratislava
 
29 13 Slačková Jana / Jurkáčková Petra Element, Banská Bystrica
 
30 14 Kapustová Kristína / Trubanová Martina Element, Banská Bystrica

Späť na detaily o súťaži