Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2020

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: Majstrovstvá Slovenska Show, HH, Liptovský Mikuláš (06.05.2010 - 08.05.2010)
Disciplína: MSR HVK Hip Hop skupina

Počet štartovných čísiel: 19

Miesto Číslo Choreografia Choreograf Klub
Tanečníci
 
1 8 2.0.1.0. Ivan Štancel SHAKERS DANCE FAMILY, Martin
Papaj Radoslav / Buvalová Monika / Štancel Ivan / Melišová Juliána / Kochláňová Tatiana / Mucha Martin
 
2 10 one family house alexia SH - UNIVERSITY, Bratislava
Somorovská Alexandra / Nackinová Diana / Križová Veronika / Noveková Anička / Godovičová Katarína / Redlerová Marcela / Karban Lukáš
 
3 12 West Side David Tichý D.S.STUDIO, Košice
Grofová Katarína / Kravecová Martina / Matisová Viktória / Šulková Lucia / Krišková Jessica / Hrabovská Ivana / Hatalovská Alexandra
 
4 4 Beasts Nikola Dudášová FRESH DANCE GROUP , Krupina
Sliacka Nikola / Slobodová Ivana / Čerbová Tatiana / Nevolná Júlia / Dudášová Nikola / Foltinová Veronika / Parillová Sabína
 
5 16 zatiaľ neznámy kolektív Element, Banská Bystrica
Rimóciová Karin / Ďuričová Radka / Šidlovská Dagmar / Žabková Zuzana / Kochaníková Veronika / Púchyová Lujza / Dorotovičová Romana
 
6 7 okej,žiadny problém alexia SH - UNIVERSITY, Bratislava
Taberiová Petra / Paulíková Dorota / Kuruczová Nikola / Luknárová Natália / Rafčíková Katarína / Milko Laura / Faba Ondrej
 
6 18 Uniformed Kolektív FRESH DANCE GROUP , Krupina
Lietavová Lucia / Lietavová Marika / Nevolná Katarína / Reháková Petra / Barányiová Frederika / Lacková Terézia
 
8 2 Nevedno ako Bdsk BDSkrew, Spišská Nová Ves
Kurucová Laura / Surovcová Gabriela / Wallachová Vanda / Kováčová Lívia / Kapustová Ivana / Brandobúrová Ivana / Bednárová Barbora
 
9 17 HH skupina Simona Machovičová TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
Čečotová Lucia / Jaslovská Nikola / Pellerová Andrea / Szabóová Alica / Vitteková Silvia / Zálesňáková Erika / Lukačiková Martina
 
10 9 Minútku, a povieme vám... kolektív Lentilky, Žilina
Kostelanská Ivana / Líšková Miroslava / Obertová Klaudia / Pastvová Marianna / Mintachová Michaela / Majerčíková Ivana / Julény Pavol
 
11 15 Faces Katarína Nevolná FRESH DANCE GROUP , Krupina
Hanuska Juraj / Osvaldová Petra / Atanasová Deana / Rohošková Martina / Taryová Terézia / Praženica Jaroslav / Ližbetin Peter
 
12 6 Unoteens UNOSTAR DS, Košice
Mullerová Simona / Becová Lucia / Sluťáková Lucia / Mišinská Barbora / Truhanova Simona / Pancuráková Lenka / Hnat Milan
 
13 1 gorily v hmle kolektív Element, Banská Bystrica
Štesková Tatiana / Bukový Viktor / Rišová Barbora / Libiaková Pavla / Hazuchová Katarína
 
14 5 GRIMMY kolektív GRIMMY, Prešov/Košice
Semančíková Soňa / Šoltesová Petra / Šimková Veronika / Hisemová Magdaléna / Labašková Simona / Škrabská Dáša
 
15 11 Či raz, či dva, či... Andrej Kardoš Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Kardoš Andrej / Lieskovská Miroslava / Prošeková Petra / Ročiaková Tereza / Grznárová Tatiana
 
16 14 East Side David Tichý D.S.STUDIO, Košice
Michalusová Katarína / Vargovčíková Nika / Štefanová Petra / Kaduková Dominika / Vasiľová Veronika / Kapajčíková Veronika / Švedová Denisa
 
17 19 Experiment Ševčíková a kolektív TK Aura Dance, Trenčín
Schmidt Natália / Šebová Simona / Daňová Dominika / Králik Martin / Giergielewicz Možajská Zuzana / Furák Tomáš
 
18 3 Whatever kolektív TK Aura Dance, Trenčín
Kuzl Barbora / Kohútová Juliana / Mináriková Radka / Meszárošová Zuzana / Rapanová Patrícia / Bulková Jana / Souhradová Lucia
 
19 13 element kolektív Element, Banská Bystrica
Babinská Natália / Golianová Kristína / Kanderová Tatiana / Hrušková Zuzana / Lilková Paula / Škrada Simeon

Späť na detaily o súťaži