Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2020

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: Majstrovstvá Slovenska DD, HH, EB, BD..., Senica (15.05.2009 - 17.05.2009)
Disciplína: MSR JVK Hip Hop skupina

Počet štartovných čísiel: 16

Miesto Číslo Choreografia Choreograf Klub
Tanečníci
 
1 7 HOT STUFF alexia SH - UNIVERSITY, Bratislava
Jánová Natália / Axamitová Martina / Hamalová Alexandra / Vojteková Monika / Hakošová Petra / Vargová Martina / Semaníková Alexandra
 
2 10 GRIMMY all GRIMMY, Prešov/Košice
Semančíková Soňa / Pošiváková Sabina / Šimková Miroslava / Šimková Veronika / Kolcunová Simona / Labašková Simona / Džubarová Michaela
 
3 9 Speedy Martina Gašajová D.S.STUDIO, Košice
Šulková Lucia / Peticzká Pamela / Nemcová Gabriela / Nižňanová Lenka / Kepičová Adriana / Hrabovská Ivana / Šoltés Peter
 
4 3 sem-tam mravce a nikuš BDSkrew, Spišská Nová Ves
Dudžáková Mária / Kuchárová Mária / Kapusta Martin / Kucírková Katarína / Vospálková Klaudia / Kucirková Nataša
 
5 11 for the moment Lady D SH - UNIVERSITY, Bratislava
Handreichová Michaela / Chudová Diana / Vassová Dominika / Ratkovská Alica / Molnárová Nikola / Mališová Viktória / Pauliková Zuzana
 
6 12 When everybody dances for one dream Ivan Štancel FRESH DANCE GROUP , Krupina
Vicianová Katarína / Rehák Michal / Fabianová Diana / Výbohová Bronislava / Brlášová Veronika / Dianová Tereza / Hutková Ema
 
7 15 District Monika Betinská District Dance, Bratislava
Karelová Simona / Tekulová Tereza / Krausová Michaela / Schulzová Simona / Krnáčová Barbora / Milko Laura
 
8 17 Lentilky Nora Palovská Lentilky, Žilina
Lakomčíková Alexandra / Milová Soňa / Ďurajková Alexandra / Mirtová Michaela / Zvaríková Kristína / Chovanculiaková Miroslava / Matús Alan
 
9 8 West coast my Element, Banská Bystrica
Kovaříková Daniela / Medveďová Zuzana / Paulendová Zora / Rimóciová Karin / Štesková Tatiana / Jurkáčková Petra
 
10 16 East coast dada a luigi Element, Banská Bystrica
Ciglanová Ivana / Rybárová Barbora / Babinská Natália / Golianová Kristína / Kanderová Tatiana / Hrušková Zuzana / Lilková Paula
 
11 14 x Jumping Jumping, Šaľa
Borovská Viktória / Dičérová Andrea / Valentová Charlotta / Benesová Anna / Lacová Lucia / Szarková Xénia / Keszegová Cynthia
 
12 2 AJ MY kika SH - UNIVERSITY, Bratislava
Bakošová Barbora / Taberiová Petra / Karabová Veronika / Šmátralová Natália / Ducková Tereza / Hlivárová Dagmar / Mokošova Barbora
 
13 4 For the first time Sevcikova Barbora TK Aura Dance, Trenčín
Poláčková Žaneta / Surovcová Nikola / Šupáková Klaudia / Kalaberová Kristína / Kumová Kristína / Krausová Kristína / Amrichová Romana
 
14 1 !!! Zuzana Kaduková Stings, Detva
Káčerová Dominika / Kočišová Etela / Krňanová Petra / Pacigová Lívia / Oláhová Dominika / Hurtečáková Ema / Homola Ján
 
15 6 First time kolektív TK Effect, Hlohovec
Bednáriková Dominika / Hoduliaková Lucia / Tvrdá Dominika / Hochelová Patrícia / Vágovičová Michaela / Urminská Dominika / Kramárová Lucia
 
16 13 Seven Nikola Mikušová Fanatic , Levice
Hitzingerová Milada / Ivkovičová Kristína / Kováčová Dominika / Toroková Nikoleta / Trungelová Veronika / Valkovičová Barbora / Ráczová Zuzana

Späť na detaily o súťaži