Informačný systém Sekcie disciplín IDO pri SZTŠ a STO

Zvolené obdobie: 2019

Momentálne nie ste prihlásený

Súťaž: Testovacia Súťaž
Mesto: Test
Dátum: 20.02.2005 - 21.02.2005
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Dance Show sólo dievčatá
. Kabátová Viktória xxxxx Milada Hitzingerová Fanatic , Levice
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Dance Show sólo chlapci
. Chovanec Juraj hhhhhhhhhhhhhhh jjjjjjjjjjjjjjj Fanatic , Levice
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Dance Show duo
. Radošová Zuzana / Žilinčíková Zuzana Pokus Eva Medvecká Element, Banská Bystrica
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Dance Show skupina
. Party v pekle Edina Tothová   Fanatic , Levice
Fruniová Drahoslava / Chovanec Juraj / Gogová Dominika / Fabianová Kamila / Kulcsárová Viktória / Tóthová Brigita / Kašiarová Jana
 
. Skúška Eva Medvecká   Element, Banská Bystrica
Grešková Petra / Leitmanová Barbora / Péterová Denisa / Zlochová Petra
 


Súťaž: Dance Cup Košice 2005
Mesto: Košice
Dátum: 19.03.2005 - 00.00.0000
Slovenský pohár DVK Disco Dance sólo dievčatá
1. Liptáková Barbora Lentilky, Žilina
 
2. Kokošíková Dominika Lentilky, Žilina
 
3. Likeová Michaela Bounce, Prešov
 
4. Šulková Lucia D.S.STUDIO, Košice
 
5. Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
6. Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
7. Chudíková Alexandra Lentilky, Žilina
 
8. Sluková Zuzana Lentilky, Žilina
 
9. Kovaříková Daniela Element, Banská Bystrica
 
10. Mullerová Simona UNOSTAR DS, Košice
 
11. Šoltesová Petra Bounce, Prešov
 
12. Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
13. Juraševská Klaudia UNOSTAR DS, Košice
 
14. Semančíková Soňa Bounce, Prešov
 
15. Rimóciová Karin Element, Banská Bystrica
 
16. Bordášová Zuzana DEEP DANCE CLUB, Martin
 
17. Ročiaková Tereza Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
18. Jajcayová Denisa TK Aura Dance, Trenčín
 
19. Antonyová Veronika Lentilky, Žilina
 
20. Lancová Barbora Lentilky, Žilina
 
21. Mirtová Michaela Lentilky, Žilina
 
22. Holienčíková Zuzana Lentilky, Žilina
 
23. Vendrinská Natália Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
24. Becová Lucia UNOSTAR DS, Košice
 
25. Gáborčíková Lenka DEEP DANCE CLUB, Martin
 
26. Péterová Martina Element, Banská Bystrica
 
26. Dzetkuličová Michaela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
28. Slačková Jana Element, Banská Bystrica
 
29. Gábrišová Natália DEEP DANCE CLUB, Martin
 
30. Svobodová Eva Bounce, Prešov
 
30. Zvaríková Kristína Lentilky, Žilina
 
32. Briestenská Nikola Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
32. Svoradová Veronika Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
34. Varhoľáková Simona D.S.STUDIO, Košice
 
35. Porubská Zuzana Bounce, Prešov
 
35. Sabová Janka D.S.STUDIO, Košice
 
35. Jarušínska Lenka UNOSTAR DS, Košice
 
38. Pavlíková Lucia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
38. Koklesová Lenka DEEP DANCE CLUB, Martin
 
40. Paulendová Zora Element, Banská Bystrica
 
41. Ganse Martine-Georgette Lentilky, Žilina
 
42. Poloncová Klaudia DEEP DANCE CLUB, Martin
 
43. Pizurová Monika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
43. Nemcová Gabriela D.S.STUDIO, Košice
 
45. Škultétyová Dominika Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
45. Parizeková Dominika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
47. Pojednicová Sára D.S.STUDIO, Košice
 
47. Ciglanová Ivana Element, Banská Bystrica
 
47. Pasternáková Bibiána DEEP DANCE CLUB, Martin
 
47. Kupková Júlia UNOSTAR DS, Košice
 
51. Doricová Vladimíra DEEP DANCE CLUB, Martin
 
51. Gomolčáková Natália D.S.STUDIO, Košice
 
53. Bičová Angelika D.S.STUDIO, Košice
 
54. Latynová Barbora D.S.STUDIO, Košice
 
54. Možuchová Tatiana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
56. Mihálková Sára DEEP DANCE CLUB, Martin
 
57. Husárová Patrícia TK Aura Dance, Trenčín
 
58. Moničová Natália D.S.STUDIO, Košice
 
Slovenský pohár DVK Disco Dance skupina
1. Blue   Lentilky, Žilina
Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika / Lancová Barbora / Liptáková Barbora / Marušáková Monika / Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca
 
2. white Merčáková Jana   Bounce, Prešov
Likeová Michaela / Semančíková Soňa / Kovalčínová Terézia / Svobodová Eva / Šandalová Nikola / Šoltesová Petra
 
3. Element   Element, Banská Bystrica
Ciglanová Ivana / Kovaříková Daniela / Paulendová Zora / Péterová Martina / Rimóciová Karin / Slačková Jana / Štesková Tatiana
 
4. disco team Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Briestenská Nikola / Možuchová Tatiana / Pavlíková Lucia / Ročiaková Tereza / Svoradová Veronika / Škultétyová Dominika / Vendrinská Natália
 
5. Princess Katarína Biskupová   D.S.STUDIO, Košice
Jančušová Katarína / Pojednicová Sára / Sabová Janka / Šulková Lucia / Varhoľáková Simona / Peticzká Pamela / Škripová Daniela
 
6. fresh   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Nevolná Júlia / Záchenská Tatiana / Jakupiová Sofia / Dadová Michaela / Vicianová Katarína / Jombíková Dominika / Paulínyová Soňa
 
Slovenský pohár JVK Disco Dance duo
1. Chvílová Kristína / Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
2. Liptáková Barbora / Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
3. Mikušová Nikola / Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
4. Lehotská Michaela / Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
5. Dang Vanová Romana / Nevolná Katarína FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6. Frigová Júlia / Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
7. Kostelanská Ivana / Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
8. Lunterová Andrea / Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
8. Beniačová Natália / Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
10. Slobodová Ivana / Ujházyová Nikola FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
11. Barabáš Adam / Korec Štefan TK Aura Dance, Trenčín
 
12. Jambrichová Radka / Jambrichová Lenka FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
13. Ponechalová Simona / Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
14. Kravecová Martina / Zeherová Zuzana D.S.STUDIO, Košice
 
15. Grófová Daniela / Zeherová Monika D.S.STUDIO, Košice
 
15. Foltinová Veronika / Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
17. Paluchová Terézia / Zvaríková Nikola Lentilky, Žilina
 
18. Melišová Juliána / Škoríková Romana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
19. Bílá Andrea / Franková Romana Lentilky, Žilina
 
20. Blanárová Júlia / Semková Barbora Lentilky, Žilina
 
21. Folučková Ivica / Ormandyová Jana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
22. Dadykinová Viktória / Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
23. Bučová Adriána / Svítková Gabriela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
24. Pancuráková Michaela / Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
25. Barányiová Frederika / Demianová Janka FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
26. Obertová Klaudia / Rožníková Dominika Lentilky, Žilina
 
27. Rišová Barbora / Sobotová Michaela Element, Banská Bystrica
 
27. Reháková Michaela / Vavríková Zuzana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
29. Petrovská Nora / Jajcayová Denisa TK Aura Dance, Trenčín
 
30. Nosáľová Simona / Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
31. Guľová Nela / Štupáková Beáta D.S.STUDIO, Košice
 
32. Jantošková Vierka / Danková Patrícia FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
33. Onisková Alexandra / Žecová Mária D.S.STUDIO, Košice
 
34. Halaszová Lucia / Vargovčíková Nika D.S.STUDIO, Košice
 
35. Šimková Barbora / Veberová Gréta Bounce, Prešov
 
Slovenský pohár JVK Hip Hop sólo dievčatá
1. Machovičová Simona FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
2. Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
3. Dang Vanová Romana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
4. Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
5. Lehocká Nikola BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
6. Mikušová Nikola Jumping, Šaľa
 
7. Lehotská Michaela D.S.STUDIO, Košice
 
8. Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
9. Kostelanská Ivana Lentilky, Žilina
 
10. Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
11. Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
11. Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
13. Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
14. Obertová Klaudia Lentilky, Žilina
 
15. Líšková Miroslava Lentilky, Žilina
 
16. Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
17. Zvaríková Nikola Lentilky, Žilina
 
18. Foltinová Veronika Element, Banská Bystrica
 
18. Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
20. Lunterová Andrea Lentilky, Žilina
 
20. Frigová Júlia D.S.STUDIO, Košice
 
20. Kravecová Martina D.S.STUDIO, Košice
 
20. Cebecauerová Martina Lentilky, Žilina
 
24. Beniačová Natália Lentilky, Žilina
 
25. Molnárová Patrícia D.S.STUDIO, Košice
 
26. Chvílová Kristína Lentilky, Žilina
 
27. Rožníková Dominika Lentilky, Žilina
 
28. Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
29. Blanárová Júlia Lentilky, Žilina
 
29. Ponechalová Simona Lentilky, Žilina
 
29. Líšková Michala Lentilky, Žilina
 
29. Pulišová Michala Element, Banská Bystrica
 
29. Molnárová Natalie Bounce, Prešov
 
34. Kopasová Zuzana Lentilky, Žilina
 
35. Grófová Daniela D.S.STUDIO, Košice
 
36. Franková Romana Lentilky, Žilina
 
36. Paluchová Terézia Lentilky, Žilina
 
36. Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
39. Pancuráková Michaela TK Aura Dance, Trenčín
 
39. Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
39. Kozmonová Adriána Lentilky, Žilina
 
42. Semková Barbora Lentilky, Žilina
 
43. Michalusová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
43. Straková Zuzana Cassovia, Košice
 
45. Bílá Andrea Lentilky, Žilina
 
46. Nosáľová Simona Element, Banská Bystrica
 
46. Rišová Barbora Element, Banská Bystrica
 
46. Petrovská Nora TK Aura Dance, Trenčín
 
49. Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
50. Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
Slovenský pohár JVK Hip Hop skupina
1. White - Red   Lentilky, Žilina
Chvílová Kristína / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Valová Soňa
 
2. Red   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Ďuranová Viktória / Franková Romana / Jakubíková Daniela / Kostelanská Ivana / Paluchová Terézia / Zvaríková Nikola
 
3. Cool k.grniaková   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Dang Vanová Romana / Nevolná Katarína / Stieranková Nikoleta / Reháková Petra / Jambrichová Radka / Jambrichová Lenka / Slobodová Martina
 
4. Orange   Lentilky, Žilina
Bílá Andrea / Blanárová Júlia / Kozmonová Adriána / Obertová Klaudia / Semková Barbora / Zajacová Ivana / Majerčíková Ivana
 
5. Fruit j.stanko   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Sliacka Nikola / Slobodová Ivana / Ujházyová Nikola / Čerbová Tatiana / Plevová Zuzana / Barányiová Frederika / Demianová Janka
 
6. Stars Martina Gašajová   D.S.STUDIO, Košice
Frigová Júlia / Grófová Daniela / Grofová Katarína / Kravecová Martina / Lehotská Michaela / Matisová Viktória / Zeherová Monika
 
6. Element   Element, Banská Bystrica
Štesková Tatiana / Foltinová Veronika / Rychelová Lucia / Nosáľová Simona / Pulišová Michala / Šidlovská Dagmar
 
Slovenský pohár HVK Disco Dance sólo dievčatá
1. Freudenfeldová Ivana Lentilky, Žilina
 
2. Baculíková Petra Lentilky, Žilina
 
2. Betinská-Šimeková Monika Lentilky, Žilina
 
4. Nezvalová Petra Lentilky, Žilina
 
5. Ševčíková Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
6. Ščepková Tatiana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
7. Škrabáková Dana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
8. Schwabová Miroslava Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
9. Jakubová Gabriela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
10. Holendová Jana Lentilky, Žilina
 
11. Žilinčíková Ivana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
12. Mintachová Michaela Lentilky, Žilina
 
13. Krendlová Lenka TK Aura Dance, Trenčín
 
Slovenský pohár HVK Disco Dance skupina
1. Dangerous   Lentilky, Žilina
Baculíková Petra / Betinská-Šimeková Monika / Freudenfeldová Ivana / Hánová Zuzana / Holendová Jana / Mintachová Michaela / Vojteková Jana
 
2. Paradise Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Ďanovská Zuzana / Jakubová Gabriela / Jurčíková Gabriela / Žilinčíková Ivana / Schwabová Miroslava / Ščepková Tatiana / Škrabáková Dana
 
2. white roses Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Borseníková Zuzana / Grumlová Adriana / Hrnčíková Júlia / Jankejechová Erika / Kuchárová Alexandra / Možuchová Marta / Pozníková Gabriela
 
4. fresh   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Machovičová Simona / Povalač Tomáš / Lietavová Lucia / Lietavová Marika / Jantošková Vierka / Vicianová Adriana
 
5. Element   Element, Banská Bystrica
Becková Andrea / Grešková Petra / Jančiarová Martina / Ondrejková Svetlana / Radošová Zuzana / Zlochová Petra
 
Slovenský pohár HVK Hip Hop duo
1. Freudenfeldová Ivana / Vojteková Jana Lentilky, Žilina
 
2. Betinská-Šimeková Monika / Šimek Richard Lentilky, Žilina
 
3. Machovičová Simona / Povalač Tomáš FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
4. Hánová Zuzana / Mintachová Michaela Lentilky, Žilina
 
5. Lešková Katarína / Stanko Jozef FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6. Krendlová Lenka / Ševčíková Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
7. Gálliková Martina / Zummerová Veronika UNOSTAR DS, Košice
 
8. Ločová Lenka / Beňaková Lenka UNOSTAR DS, Košice
 
9. Schottová Andrea / Sekerešová Zuzana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
10. Lietavová Lucia / Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
11. Barutová Zuzana / Šemberová Andrea - Lucia Poláková Elastic Slovakia s.r.o., Bratislava
 
12. Pacáková Petra / Lukáčová Lenka Cassovia, Košice
 
13. Adamská Alexandra / Tóthová Petra Cassovia, Košice
 
Slovenský pohár JVK Street Dance choreografia
1. RUSLANA Mgr. Jaroslava Štefančínová   Kesel Dance, Bardejov
Rybárová Jana / Štefančinová Jaroslava / Harčariková Júlia / Puzderová Klaudia / Hankovská Jana / Rodáková Jarmila / Lazorčíkova Renáta / Lazorčaková Timea / Sykačková Júliana / Hlaďová Simona / Michalíková Alica / Kobulnická Ivana / Vasilková Marcela / Adamuščinová Andrea / Pituchová Simona
 
2. Dilema Andrea Lipková   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Bošková Barbara / Haradzinová Dominika / Lazarová Zuzana / Slaninková Michaela / Turičíková Martina
 
3. TANCUJÚCE SRDCIA Mgr. Jaroslava Štefančínová   Kesel Dance, Bardejov
Koščová Simona / Mikulová Pavlína / Mikulová Michaela / Zápotocká Ivana / Gumánová Ivana / Čupová Miroslava / Kmecová Zuzana
 
Slovenský pohár DVK Disco Dance duo
1. Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika Lentilky, Žilina
 
2. Likeová Michaela / Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
3. Rimóciová Karin / Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
4. Šulková Lucia / Varhoľáková Simona D.S.STUDIO, Košice
 
5. Nevolná Júlia / Záchenská Tatiana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6. Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
7. Koklesová Lenka / Pasternáková Bibiána DEEP DANCE CLUB, Martin
 
8. Antonyová Veronika / Holienčíková Zuzana Lentilky, Žilina
 
9. Mirtová Michaela / Zvaríková Kristína Lentilky, Žilina
 
10. Briestenská Nikola / Pavlíková Lucia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
11. Ročiaková Tereza / Vendrinská Natália Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
12. Ciglanová Ivana / Kovaříková Daniela Element, Banská Bystrica
 
13. Škripová Daniela / Nemcová Gabriela D.S.STUDIO, Košice
 
14. Gaľová Viktória / Kováčová Veronika D.S.STUDIO, Košice
 
15. Dzetkuličová Michaela / Poloncová Klaudia DEEP DANCE CLUB, Martin
 
16. Ganse Martine-Georgette / Pečeňová Barbora Lentilky, Žilina
 
17. Bulejčíková Dominika / Rechtoríková Natália D.S.STUDIO, Košice
 
18. Moničová Natália / Kolesárová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
Slovenský pohár JVK Disco Dance sólo dievčatá
1. Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
2. Mikušová Nikola Jumping, Šaľa
 
3. Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
4. Dang Vanová Romana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
5. Chvílová Kristína Lentilky, Žilina
 
6. Lehotská Michaela D.S.STUDIO, Košice
 
7. Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
8. Frigová Júlia D.S.STUDIO, Košice
 
8. Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
10. Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
11. Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
12. Kostelanská Ivana Lentilky, Žilina
 
13. Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
14. Ponechalová Simona Lentilky, Žilina
 
15. Kravecová Martina D.S.STUDIO, Košice
 
16. Lunterová Andrea Lentilky, Žilina
 
17. Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
17. Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
17. Molnárová Natalie Bounce, Prešov
 
20. Líšková Michala Lentilky, Žilina
 
21. Beniačová Natália Lentilky, Žilina
 
22. Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
22. Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
24. Zvaríková Nikola Lentilky, Žilina
 
24. Cebecauerová Martina Lentilky, Žilina
 
26. Grófová Daniela D.S.STUDIO, Košice
 
27. Franková Romana Lentilky, Žilina
 
28. Ujházyová Nikola FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
29. Mičúchová Kamila Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
29. Vavríková Zuzana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
31. Bučová Adriána Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
32. Pancuráková Michaela TK Aura Dance, Trenčín
 
32. Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
34. Michalusová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
35. Rožníková Dominika Lentilky, Žilina
 
36. Pulišová Michala Element, Banská Bystrica
 
37. Paluchová Terézia Lentilky, Žilina
 
37. Petrovská Nora TK Aura Dance, Trenčín
 
39. Zeherová Zuzana D.S.STUDIO, Košice
 
39. Poloncová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
41. Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
42. Obertová Klaudia Lentilky, Žilina
 
43. Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
43. Dadykinová Viktória Bounce, Prešov
 
45. Onisková Alexandra D.S.STUDIO, Košice
 
45. Líšková Miroslava Lentilky, Žilina
 
47. Guľová Nela D.S.STUDIO, Košice
 
48. Vargovčíková Nika D.S.STUDIO, Košice
 
48. Reháková Michaela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
48. Molnárová Patrícia D.S.STUDIO, Košice
 
48. Jaroščiaková Michaela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
52. Tarbajová Silvia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
52. Kuciaňová Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
52. Rišová Barbora Element, Banská Bystrica
 
55. Fedorová Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
56. Pialová Petra Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
56. Vojteková Mária DEEP DANCE CLUB, Martin
 
58. Halaszová Lucia D.S.STUDIO, Košice
 
58. Hořavová Michaela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
60. Žemberová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
60. Foltinová Veronika Element, Banská Bystrica
 
62. Kolárska Timea D.S.STUDIO, Košice
 
62. Veberová Gréta Bounce, Prešov
 
62. Bujňáková Júlia Bounce, Prešov
 
65. Žecová Mária D.S.STUDIO, Košice
 
66. Bálintová Barbora DEEP DANCE CLUB, Martin
 
66. Chromčíková Petra DEEP DANCE CLUB, Martin
 
66. Marcinová Lýdia DEEP DANCE CLUB, Martin
 
69. Jureková Nikola D.S.STUDIO, Košice
 
70. Kulová Daniela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
70. Khuebachová Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 


Súťaž: Pohár riaditeľa súkromnej ZUŠ
Mesto: Považská Bystrica
Dátum: 09.04.2005 - 00.00.0000
Slovenský pohár DVK Disco Dance sólo chlapci
1. Zukal Patrik DEEP DANCE CLUB, Martin
 
2. Šimek Leonard Scream, Senica
 
3. Gdovin Lukáš Hviezdička, Košice
 
4. Rufati Jakub Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
5. Plaštiak Peter Klik Klak, Vráble
 
Slovenský pohár DVK Disco Dance skupina
1. Sweetees   Lentilky, Žilina
Holienčíková Zuzana / Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika / Lancová Barbora / Liptáková Barbora / Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca
 
2. disco team Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Briestenská Nikola / Možuchová Tatiana / Pavlíková Lucia / Ročiaková Tereza / Svoradová Veronika / Škultétyová Dominika / Vendrinská Natália
 
3. white Merčáková Jana   Bounce, Prešov
Likeová Michaela / Semančíková Soňa / Kovalčínová Terézia / Svobodová Eva / Šandalová Nikola / Šoltesová Petra
 
4. Kakao Stars Group   Lentilky, Žilina
Antonyová Veronika / Ďurajková Alexandra / Ganse Martine-Georgette / Majerčiaková Andrea / Mirtová Michaela / Obertová Diana / Pečeňová Barbora
 
5. Element   Element, Banská Bystrica
Ciglanová Ivana / Kovaříková Daniela / Paulendová Zora / Péterová Martina / Rimóciová Karin / Slačková Jana / Štesková Tatiana
 
6. Kids   Lentilky, Žilina
Knapcová Michaela / Lakomčíková Alexandra / Milová Soňa / Zvaríková Kristína / Gaňová Zdenka / Chovanculiaková Miroslava / Takáčová Zuzana
 
7. Klik-Klak Vráble Hana Kokavcová   Klik Klak, Vráble
Szabóová Daniela / Tomková Jana / Bumbalová Ľubica / Turčeková Nikola / Nemcová Monika / Gajdošová Denisa
 
8. Mini   Element, Banská Bystrica
Kapustová Silvia / Klimentová Karin / Pavlechová Tamara / Podracká Renáta / Raganová Laura / Řezanková Nikola / Sojková Adriana
 
Slovenský pohár HVK Disco Dance sólo dievčatá
1. Freudenfeldová Ivana Lentilky, Žilina
 
2. Kocourková Dominika Scream, Senica
 
3. Nezvalová Petra Lentilky, Žilina
 
4. Betinská-Šimeková Monika Lentilky, Žilina
 
5. Baculíková Petra Lentilky, Žilina
 
6. Hánová Zuzana Lentilky, Žilina
 
7. Ševčíková Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
8. Ščepková Tatiana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
9. Jakubová Gabriela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
10. Paračková Monika Sonny, Senica
 
11. Štarková Jana TK Aura Dance, Trenčín
 
12. Holendová Jana Lentilky, Žilina
 
13. Hiková Jana Lentilky, Žilina
 
14. Škrabáková Dana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
15. Oravcová Beáta Sonny, Senica
 
16. Bajzíková Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
17. Festová Dominika Eija, Nitra
 
18. Nikolová Natália Eija, Nitra
 
19. Černeková Magdaléna Lentilky, Žilina
 
20. Pastorková Soňa Sonny, Senica
 
21. Žilinčíková Ivana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
Slovenský pohár HVK Disco Dance skupina
1. Dangerous   Lentilky, Žilina
Baculíková Petra / Betinská-Šimeková Monika / Freudenfeldová Ivana / Hánová Zuzana / Holendová Jana / Mintachová Michaela / Vojteková Jana
 
2. Stella Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Ďanovská Zuzana / Jakubová Gabriela / Jurčíková Gabriela / Žilinčíková Ivana / Schwabová Miroslava / Ščepková Tatiana / Škrabáková Dana
 
3. Let`s go! Andrea Jakubcová a kolektív   Sonny, Senica
Násadová Tatiana / Švárna Bibiana / Furicová Andrea / Furicová Veronika / Paračková Monika / Luhová Nikola
 
4. Star Sevcikova + Jankovic   TK Aura Dance, Trenčín
Bajzíková Barbora / Kuchtová Zuzana / Majeríková Tatiana / Ševčíková Barbora / Štarková Jana
 
5. Stella - White Roses Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Borseníková Zuzana / Grumlová Adriana / Hrnčíková Júlia / Jankejechová Erika / Kuchárová Alexandra / Možuchová Marta / Pozníková Gabriela
 
6. Red ladyes Andrea Jakubcová   Sonny, Senica
Búdová Lucia / Oravcová Beáta / Jediná Petra / Pastorková Soňa / Jediná Lucia / Šajánková Zuzana / Lejdarová Patrícia
 
7. Tak akurát sýkorová eija   Eija, Nitra
Jaššíková Katarína / Nikolová Natália / Festová Dominika / Bacskovová Michaela / Igazová Kristína / Klobúčniková Hana / Kováčová Miroslava
 
Slovenský pohár JVK Disco Dance sólo dievčatá
1. Mikušová Nikola Jumping, Šaľa
 
2. Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
3. Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
4. Kušnírová Monika Scream, Senica
 
5. Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
6. Dang Vanová Romana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
7. Vendelová Ariadna Hviezdička, Košice
 
8. Markuseková Veronika Fanatic , Levice
 
9. Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
10. Bučová Adriána Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
11. Macková Lucia Hviezdička, Košice
 
12. Kostelanská Ivana Lentilky, Žilina
 
13. Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
14. Molnárová Natalie Bounce, Prešov
 
15. Foltinová Veronika Element, Banská Bystrica
 
15. Chvílová Kristína Lentilky, Žilina
 
15. Kotvanová Zuzana Scream, Senica
 
18. Fehérová Veronika Hviezdička, Košice
 
19. Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
20. Marčeková Barbora Fanatic , Levice
 
20. Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
22. Lunterová Andrea Lentilky, Žilina
 
22. Skoková Miroslava Scream, Senica
 
24. Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
25. Tkáčiková Veronika Hviezdička, Košice
 
26. Zvaríková Nikola Lentilky, Žilina
 
27. Ponechalová Simona Lentilky, Žilina
 
28. Korotvičková Zuzana Hviezdička, Košice
 
29. Líšková Michala Lentilky, Žilina
 
30. Dluhošová Lucia Hviezdička, Košice
 
31. Mináriková Radka TK Aura Dance, Trenčín
 
31. Cebecauerová Martina Lentilky, Žilina
 
31. Mičúchová Kamila Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
34. Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
34. Pulišová Michala Element, Banská Bystrica
 
34. Sýkorová Helena Eija, Nitra
 
37. Mikleová Noémi Klik Klak, Vráble
 
38. Hollá Adriana Eija, Nitra
 
38. Blanárová Júlia Lentilky, Žilina
 
40. Beniačová Natália Lentilky, Žilina
 
40. Franková Romana Lentilky, Žilina
 
40. Martoníková Daniela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
43. Kuťková Liliana Klik Klak, Vráble
 
43. Rajtárová Veronika Klik Klak, Vráble
 
43. Mrenová Natália TK Aura Dance, Trenčín
 
43. Vavríková Zuzana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
47. Szalaiová Martina TK Aura Dance, Trenčín
 
47. Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
49. Gulišová Lucia TK Aura Dance, Trenčín
 
49. Poloncová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
51. Šišoláková Paulína Klik Klak, Vráble
 
51. Rišová Barbora Element, Banská Bystrica
 
51. Gécziová Natália Lentilky, Žilina
 
51. Líšková Miroslava Lentilky, Žilina
 
51. Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
51. Bujňáková Júlia Bounce, Prešov
 
51. Reháková Michaela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
51. Tarbajová Silvia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
59. Žatková Žofia TK Aura Dance, Trenčín
 
59. Kohútová Juliana TK Aura Dance, Trenčín
 
59. Škvarková Natália Element, Banská Bystrica
 
59. Semková Barbora Lentilky, Žilina
 
63. Pancuráková Michaela TK Aura Dance, Trenčín
 
63. Kozinová Marcela Element, Banská Bystrica
 
63. Maruniaková Lucia Element, Banská Bystrica
 
66. Volníková Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
66. Jajcayová Dáša TK Aura Dance, Trenčín
 
66. Ďuričová Radka Element, Banská Bystrica
 
66. Kučerková Veronika Eija, Nitra
 
66. Dadykinová Viktória Bounce, Prešov
 
66. Fedorová Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
66. Marcinová Lýdia DEEP DANCE CLUB, Martin
 
73. Vozáriková Veronika Klik Klak, Vráble
 
73. Miloňová Žaneta TK Aura Dance, Trenčín
 
73. Bílá Andrea Lentilky, Žilina
 
73. Vojteková Mária DEEP DANCE CLUB, Martin
 
77. Kóšová Mária Klik Klak, Vráble
 
77. Betáková Monika Klik Klak, Vráble
 
77. Drozdová Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
77. Bálintová Barbora DEEP DANCE CLUB, Martin
 
81. Mišechová Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
81. Maninová Dominika Element, Banská Bystrica
 
83. Sedláčková Andrea TK Aura Dance, Trenčín
 
84. Urgeová Kristína Klik Klak, Vráble
 
84. Makovická Lívia Element, Banská Bystrica
 
84. Vajdová Anita DEEP DANCE CLUB, Martin
 
87. Nosáľová Simona Element, Banská Bystrica
 
87. Korenčíková Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
89. Miartanová Karin DEEP DANCE CLUB, Martin
 
89. Žemberová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
91. Novotná Nikola Bounce, Prešov
 
Slovenský pohár JVK Disco Dance duo
1. Mikušová Nikola / Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
2. Bajerová Petra / Adamčíková Patrícia Hviezdička, Košice
 
3. Chvílová Kristína / Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
4. Liptáková Barbora / Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
5. Machovičová Simona / Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6. Dang Vanová Romana / Nevolná Katarína FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
7. Fehérová Veronika / Vendelová Ariadna Hviezdička, Košice
 
8. Kováčová Natália / Lachová Radka Scream, Senica
 
9. Jankovýchová Denisa / Praskačová Henrieta Scream, Senica
 
10. Barabáš Adam / Korec Štefan TK Aura Dance, Trenčín
 
11. Dluhošová Lucia / Macková Lucia Hviezdička, Košice
 
11. Lunterová Andrea / Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
13. Kostelanská Ivana / Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
14. Gulišová Lucia / Mrenová Natália TK Aura Dance, Trenčín
 
15. Korotvičková Zuzana / Tkáčiková Veronika Hviezdička, Košice
 
16. Foltinová Veronika / Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
17. Lejdarová Patrícia / Štorová Nina Sonny, Senica
 
18. Bučová Adriána / Svítková Gabriela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
19. Melišová Juliána / Škoríková Romana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
20. Folučková Ivica / Ormandyová Jana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
21. Dadykinová Viktória / Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
22. Martoníková Daniela / Poloncová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
23. Bílá Andrea / Franková Romana Lentilky, Žilina
 
23. Beniačová Natália / Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
25. Pancuráková Michaela / Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
26. Blanárová Júlia / Semková Barbora Lentilky, Žilina
 
27. Jajcayová Dáša / Žatková Žofia TK Aura Dance, Trenčín
 
28. Keleová Andrea / Šišoláková Paulína Klik Klak, Vráble
 
29. Nosáľová Simona / Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
30. Mináriková Radka / Szalaiová Martina TK Aura Dance, Trenčín
 
31. Miloňová Žaneta / Volníková Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
32. Gécziová Natália / Líšková Miroslava Lentilky, Žilina
 
33. Ďuričová Radka / Makovická Lívia Element, Banská Bystrica
 
33. Kučerková Veronika / Bacskorová Bibiana Eija, Nitra
 
35. Kohútová Juliana / Sedláčková Andrea TK Aura Dance, Trenčín
 
36. Rišová Barbora / Sobotová Michaela Element, Banská Bystrica
 
37. Drozdová Barbora / Mišechová Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
Slovenský pohár JVK Disco Dance skupina
1. Little Big Ones   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Ďuranová Viktória / Franková Romana / Jakubíková Daniela / Kostelanská Ivana / Paluchová Terézia / Zvaríková Nikola
 
2. Teenagers   Lentilky, Žilina
Chvílová Kristína / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Valová Soňa
 
3. Stella Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Bučová Adriána / Hlaváčová Petra / Melišová Juliána / Svítková Gabriela / Škoríková Romana / Tarbajová Silvia
 
4. Discohrátky Andrea Jakubcová   Sonny, Senica
Naštická Veronika / Rigová Adriana / Juríčková Renáta / Moleková Kristína / Luhová Simona / Šišková Nikola / Kostolanská Jana
 
5. Giggles   Lentilky, Žilina
Bílá Andrea / Blanárová Júlia / Kozmonová Adriána / Obertová Klaudia / Semková Barbora / Majerčíková Ivana
 
6. Element   Element, Banská Bystrica
Dudášová Nikola / Foltinová Veronika / Hlinková Michaela / Maruniaková Lucia / Nosáľová Simona / Pulišová Michala / Šidlovská Dagmar
 
7. White Sevcikova Barbora   TK Aura Dance, Trenčín
Mináriková Radka / Pancuráková Michaela / Szalaiová Martina / Šebová Simona / Volníková Katarína / Jajcayová Denisa
 
8. Len tak Sýkorová Erika   Eija, Nitra
Kukan Karmen / Dudičová Eva / Hollá Adriana / Sýkorová Helena / Piačková Edita / Pogranová Eva
 
9. Sambáčik Billíková Andrea   Sambáčik, Výčapy - Opatovce
Majerova Diana / Tóthová Andrea / Bombošová Veronika / Bedeová Naďa / Búšová Veronika / Dávidová Lenka / Holková Tímea
 
Slovenský pohár JVK Hip Hop skupina
1. Stella Ivan Štancel   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Folučková Ivica / Lieskovská Miroslava / Melišová Juliána / Ormandyová Jana / Pialová Petra / Podolanová Dominika / Vavríková Zuzana
 
2. Give Me Five   Lentilky, Žilina
Chvílová Kristína / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Valová Soňa
 
3. Vicotrious   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Ďuranová Viktória / Franková Romana / Jakubíková Daniela / Kostelanská Ivana / Paluchová Terézia / Zvaríková Nikola
 
4. M-21 Martina Polanská   M-21, Bardejov
Kapsdorferová Erika / Tarbajová Zuzana / Mihalčinová Eva / Popjaková Monika / Pangrácová Lucia / Soroková Slávka / Vabnová Jana
 
5. Fresh Cool Katarína Grniakova   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Dang Vanová Romana / Nevolná Katarína / Stieranková Nikoleta / Reháková Petra / Jambrichová Radka / Jambrichová Lenka / Slobodová Martina
 
6. Element   Element, Banská Bystrica
Dudášová Nikola / Foltinová Veronika / Rychelová Lucia / Nosáľová Simona / Pulišová Michala / Šidlovská Dagmar
 
7. Move On   Lentilky, Žilina
Bílá Andrea / Blanárová Júlia / Kozmonová Adriána / Obertová Klaudia / Semková Barbora / Zajacová Ivana / Majerčíková Ivana
 
Slovenský pohár DVK Disco Dance duo
1. Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika Lentilky, Žilina
 
2. Rimóciová Karin / Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
3. Likeová Michaela / Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
4. Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
5. Koklesová Lenka / Pasternáková Bibiána DEEP DANCE CLUB, Martin
 
6. Mirtová Michaela / Zvaríková Kristína Lentilky, Žilina
 
7. Antonyová Veronika / Holienčíková Zuzana Lentilky, Žilina
 
8. Ročiaková Tereza / Vendrinská Natália Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
9. Lancová Barbora / Majerčiaková Andrea Lentilky, Žilina
 
10. Dzetkuličová Michaela / Poloncová Klaudia DEEP DANCE CLUB, Martin
 
11. Péterová Martina / Slačková Jana Element, Banská Bystrica
 
12. Miškovičová Norika / Šarišská Katarína Hviezdička, Košice
 
13. Kunová Klaudia / Verebová Sandra Hviezdička, Košice
 
14. Briestenská Nikola / Pavlíková Lucia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
15. Rozložníková Simona / Babicová Andrea Hviezdička, Košice
 
16. Kuliková Mária / Gdovin Lukáš Hviezdička, Košice
 
17. Surovcová Martina / Surovcová Nikola TK Aura Dance, Trenčín
 
18. Kovalčínová Terézia / Porubská Zuzana Bounce, Prešov
 
19. Ganse Martine-Georgette / Pečeňová Barbora Lentilky, Žilina
 


Súťaž: PreShow Cup 2005
Mesto: Prešov
Dátum: 22.04.2005 - 23.04.2005
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Hip Hop sólo dievčatá
1. Melišová Juliána Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
2. Mikušová Nikola Jumping, Šaľa
 
3. Machovičová Simona FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
4. Dang Vanová Romana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
5. Lehocká Nikola BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
6. Lenďáková Lea Stings, Detva
 
7. Kušnírová Monika Scream, Senica
 
8. Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
9. Pangrácová Lucia M-21, Bardejov
 
10. Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
10. Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
12. Ponechalová Simona Lentilky, Žilina
 
13. Kostelanská Ivana Lentilky, Žilina
 
14. Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
15. Molnárová Natalie Bounce, Prešov
 
16. Tóthová Alexandra Fanatic , Levice
 
16. Stredňáková Diana GRIMMY, Prešov
 
18. Lehotská Michaela D.S.STUDIO, Košice
 
19. Foltinová Veronika Element, Banská Bystrica
 
20. Kopasová Zuzana Lentilky, Žilina
 
20. Frigová Júlia D.S.STUDIO, Košice
 
20. Pekarová Romana Scream, Senica
 
23. Cebecauerová Martina Lentilky, Žilina
 
24. Horváthová Deana Trend, Poprad
 
25. Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
26. Kravecová Martina D.S.STUDIO, Košice
 
27. Daniová Michaela Bzučo, Hnúšťa
 
28. Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
29. PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana GRIMMY, Prešov
 
30. Markuseková Veronika Fanatic , Levice
 
31. Vrecníková Martina Fanatic , Levice
 
31. Pitková Romana Soul, Prešov
 
33. Dudášová Nikola Element, Banská Bystrica
 
34. Mlčochová Barbora GRIMMY, Prešov
 
35. Odranová Romana Fanatic , Levice
 
35. Gécziová Natália Lentilky, Žilina
 
35. Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
38. Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
39. Chvílová Kristína Lentilky, Žilina
 
39. Pulišová Michala Element, Banská Bystrica
 
41. Balážová Lívia Fanatic , Levice
 
41. Obertová Klaudia Lentilky, Žilina
 
43. Líšková Michala Lentilky, Žilina
 
44. Beniačová Natália Lentilky, Žilina
 
45. Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
46. Lunterová Andrea Lentilky, Žilina
 
47. Hurdichová Martina Trend, Poprad
 
47. Líšková Miroslava Lentilky, Žilina
 
47. Paluchová Terézia Lentilky, Žilina
 
47. Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
47. Hlinková Michaela Element, Banská Bystrica
 
52. Volfová Michaela Fanatic , Levice
 
52. Svitanová Michaela Trend, Poprad
 
52. Šittenhelmová Oľga Trend, Poprad
 
52. Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
52. Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
52. Popjaková Monika M-21, Bardejov
 
58. Blehová Simona Jumping, Šaľa
 
58. Roháčová Kristína Fanatic , Levice
 
58. Korotvičková Zuzana Hviezdička, Košice
 
61. Franková Romana Lentilky, Žilina
 
61. Semková Barbora Lentilky, Žilina
 
61. Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
61. Kozmonová Adriána Lentilky, Žilina
 
61. Michalusová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
61. Nosáľová Simona Element, Banská Bystrica
 
67. Bóriková Lucia Fanatic , Levice
 
67. Zvaríková Nikola Lentilky, Žilina
 
67. Vošková Martina Soul, Prešov
 
70. Reháková Michaela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
70. Grófová Daniela D.S.STUDIO, Košice
 
70. Masárová Vladimíra Stings, Detva
 
70. Novotná Michaela Soul, Prešov
 
74. Semančíková Mária GRIMMY, Prešov
 
75. Kovácsová Nikoleta Jumping, Šaľa
 
75. Baričičová Michaela DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
 
75. Šufliarska Radka Stings, Detva
 
78. Váleková Michaela Stings, Detva
 
79. Varaljaiová Kristína DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
 
79. Kľačanská Eva DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
 
81. Berzédiová Helena Fanatic , Levice
 
81. Ševcová Ivana Soul, Prešov
 
83. Lenčéšová Janka Jumping, Šaľa
 
83. Kučerová Nikol Lentilky, Žilina
 
85. Nagyová Alexandra GRIMMY, Prešov
 
86. Pitková Zuzana Soul, Prešov
 
87. Pervanová Martina Soul, Prešov
 
88. Švecová Petra GRIMMY, Prešov
 
88. Janeková Petra Soul, Prešov
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Hip Hop sólo chlapci
1. Ihnačák Marek Trend, Poprad
 
2. Vraník Roland GRIMMY, Prešov
 
3. Madeja Lukáš Trend, Poprad
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Hip Hop duo
1. Hanusková Simona / Lenďáková Lea Stings, Detva
 
2. Mikušová Nikola / Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
3. Liptáková Barbora / Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
4. Popjaková Monika / Pangrácová Lucia M-21, Bardejov
 
5. Dang Vanová Romana / Nevolná Katarína FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6. Lehotská Michaela / Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
7. Tóthová Alexandra / Vrecníková Martina Fanatic , Levice
 
8. Kostelanská Ivana / Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
9. Frigová Júlia / Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
10. Beniačová Natália / Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
11. Obertová Klaudia / Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
12. Cebecauerová Martina / Kopasová Zuzana Lentilky, Žilina
 
13. Švecová Petra / Vraník Roland GRIMMY, Prešov
 
14. Chvílová Kristína / Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
15. Lunterová Andrea / Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
15. Foltinová Veronika / Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
17. PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Stredňáková Diana GRIMMY, Prešov
 
17. Kulichová Michaela / Mišík Martin Stings, Detva
 
19. Hurdichová Martina / Madeja Lukáš Trend, Poprad
 
20. Karlíková Nikola / Masárová Vladimíra Stings, Detva
 
21. Ponechalová Simona / Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
22. Dudášová Nikola / Hlinková Michaela Element, Banská Bystrica
 
22. Mlčochová Barbora / Blichárová Veronika GRIMMY, Prešov
 
24. Prošeková Petra / Svítková Silvia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
25. Horváthová Deana / Vojčíková Alexandra Trend, Poprad
 
26. Slobodová Ivana / Ujházyová Nikola FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
27. Janeková Petra / Pitková Romana Soul, Prešov
 
28. Gécziová Natália / Líšková Miroslava Lentilky, Žilina
 
29. Ihnačák Marek / Liptáková Simona Trend, Poprad
 
29. Bílá Andrea / Franková Romana Lentilky, Žilina
 
31. Svitanová Michaela / Šebestová Patrícia Trend, Poprad
 
32. Nosáľová Simona / Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
33. Kolcúnová Nikola / Kohutova Michala GRIMMY, Prešov
 
34. Kľačanská Eva / Varaljaiová Kristína DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
 
35. Barányiová Frederika / Demianová Janka FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
36. Hossová Tímea / Korenková Diana Trend, Poprad
 
37. Turzová Barbora / Vaňová Mária GRIMMY, Prešov
 
38. Kovácsová Nikoleta / Kadvanová Miriama Jumping, Šaľa
 
39. Lenčéšová Janka / Vrzalová Martina Jumping, Šaľa
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Hip Hop skupina
1. Stella Ivan Štancel   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Folučková Ivica / Lieskovská Miroslava / Melišová Juliána / Ormandyová Jana / Pialová Petra / Podolanová Dominika / Vavríková Zuzana
 
2. Give me five   Lentilky, Žilina
Chvílová Kristína / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Valová Soňa
 
3. Grimmy Ingrid Vranikova   GRIMMY, Prešov
PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Mlčochová Barbora / Sibalová Zuzana / Stredňáková Diana / Blichárová Veronika / Švecová Petra / Vraník Roland
 
4. Ženy verzus chlap Mirka Lenďáková   Stings, Detva
Hanusková Simona / Jombíková Miroslava / Kubková Alexandra / Kulichová Michaela / Lenďáková Lea / Marunčiaková Mariana / Mišík Martin
 
5. Girls Show Kopecká, Závodná   Scream, Senica
Kušnírová Monika / Michaličková Laura / Morávková Simona / Pekarová Romana / Rosová Lydka / Skoková Miroslava / Barcajová Michaela
 
6. Victorious   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Ďuranová Viktória / Franková Romana / Jakubíková Daniela / Kostelanská Ivana / Paluchová Terézia / Zvaríková Nikola
 
7. Hip Hop   Element, Banská Bystrica
Štesková Tatiana / Foltinová Veronika / Rychelová Lucia / Nosáľová Simona / Pulišová Michala / Šidlovská Dagmar
 
8. move on   Lentilky, Žilina
Bílá Andrea / Blanárová Júlia / Kozmonová Adriána / Obertová Klaudia / Semková Barbora / Zajacová Ivana / Majerčíková Ivana
 
9. Hip-hop skupina Edina Tóthová   Fanatic , Levice
Roháčová Kristína / Balážová Lívia / Markuseková Veronika / Tóthová Alexandra / Volfová Michaela / Odranová Romana / Vrecníková Martina
 
10. Yum Yum Gia Martinovičová   TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
Kmeťová Dominika / Lustoň Michal / Pellerová Andrea / Štefanšíchová Monika / Vitteková Silvia / Boháčková Martina
 
11. Stars Martina Gašajová   D.S.STUDIO, Košice
Frigová Júlia / Grófová Daniela / Grofová Katarína / Kravecová Martina / Lehotská Michaela / Matisová Viktória / Zeherová Monika
 
12. Zvuky ulice Martina Polanská   M-21, Bardejov
Kapsdorferová Erika / Tarbajová Zuzana / Mihalčinová Eva / Popjaková Monika / Pangrácová Lucia / Soroková Slávka / Vabnová Jana
 
13. Fresh Cool Katarína Grniakova   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Dang Vanová Romana / Stieranková Nikoleta / Reháková Petra / Jambrichová Radka / Jambrichová Lenka / Nevolná Júlia / Slobodová Martina
 
14. Jumping Magdaléna Kadúcová a Martina Harvanová   Jumping, Šaľa
Vozáriková Veronika / Kovácsová Nikoleta / Lenčéšová Janka / Mikušová Nikola / Papírníková Lucia / Kadvanová Miriama
 
14. ARS Miro ?   TS Shark, Martin
Bobrovská Barbora / Kotrus Vladimír / Černáková Miroslava / Blaško Michal / Žibeková Ivana / Bernátová Michaela / Pikošová Nikola
 
16. Fresh Fruit Jozef Stanko   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Sliacka Nikola / Slobodová Ivana / Ujházyová Nikola / Čerbová Tatiana / Plevová Zuzana / Barányiová Frederika / Demianová Janka
 
17. hipy hopy Katarína Mišíková   DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
Krejčíková Monika / Kľačanská Eva / Baričičová Michaela / Mazáková Romana / Varaljaiová Kristína
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Hip Hop formácia
1. Merry-go-round   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Bílá Andrea / Blanárová Júlia / Ďuranová Viktória / Franková Romana / Chvílová Kristína / Jakubíková Daniela / Kočišová Zuzana / Kostelanská Ivana / Kozmonová Adriána / Kučerová Nikol / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Obertová Klaudia / Paluchová Terézia / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Rožníková Dominika / Semková Barbora / Valová Soňa / Zajacová Ivana / Zvaríková Nikola / Majerčíková Ivana
 
2. EASY PARTY Ingrid Vranikova,Antonia Hasarova   GRIMMY, Prešov
Smetanová Gabriela / PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Mlčochová Barbora / Sibalová Zuzana / Stredňáková Diana / Blichárová Veronika / Špesová Andrea / Grešová Petra / Oulická Dominika / Šterbáková Martina / Bajaková Patrícia / Turzová Barbora / Kolcúnová Nikola / Zánová Alexandra / Repčíková Tatiana / Semančíková Mária / Švecová Petra / Vraník Roland / Nagyová Alexandra / Kovalčíková Zuzana / Ježková Kamila / Melegová Nikola
 
3. Od veci Mirka Lenďáková   Stings, Detva
Babicová Mária / Búdová Petra / Hanusková Simona / Jombíková Miroslava / Karlíková Nikola / Kočišová Etela / Kubková Alexandra / Kulichová Michaela / Lenďáková Lea / Ľuptáková Martina / Marunčiaková Mariana / Masárová Vladimíra / Mišík Martin / Nguenová Lucia / Oláhová Laura / Šrámková Ria / Šufliarska Radka / Váleková Michaela / Vanevská Alexandra / Poncová Petra
 
4. I Believe Antálek, Kocourková   Scream, Senica
Jankovýchová Denisa / Kadlíčková Jana / Kováčová Natália / Kulhánková Kristína / Lachová Radka / Nedobová Alexandra / Otrubčáková Michaela / Praskačová Henrieta / Pálešová Lívia / Rosová Dominika / Kušnírová Monika / Michaličková Laura / Morávková Simona / Pekarová Romana / Rosová Lydka / Skoková Miroslava
 
5. Hallo, police is here! Edina Tóthová   Fanatic , Levice
Roháčová Kristína / Balážová Lívia / Markuseková Veronika / Fintová Barbora / Tóthová Alexandra / Pániková Petra / Volfová Michaela / Odranová Romana / Gogová Dominika / Vaněková Michaela / Vrecníková Martina / Molnárová Martina / Kulcsárová Viktória / Berzédiová Helena / Ilečková Rozália / Suchárová Barbora / Guťanová Alexandra / Bóriková Lucia / Titurusová Lucia / Ternényová Lucia / Mészárosová Aneta
 
6. Prvá strana mince Lucia Farkašovská   TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
Dudíková Martina / Hudecová Martina / Kadúcová Vanessa / Kmeťová Dominika / Kozmannová Zuzana / Lubyová Nikola / Lustoň Michal / Mazáková Barborka / Pellerová Andrea / Sehnalová Judita / Štefanšíchová Monika / Tarnoczyová Angelika / Tomanovičová Petra / Valachovičová Viera / Vitteková Silvia / Vojteková Laura / Zaťková Nina / Boháčková Martina
 
7. Asia feeling Jozef Stanko, Katarína Grniakova   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Machovičová Simona / Dang Vanová Romana / Lietavová Marika / Nevolná Katarína / Stieranková Nikoleta / Reháková Petra / Jambrichová Radka / Jambrichová Lenka / Sliacka Nikola / Slobodová Ivana / Ujházyová Nikola / Čerbová Tatiana / Slobodová Martina / Barányiová Frederika / Demianová Janka / Jantošková Vierka / Danková Patrícia / Lacková Terézia / Pavlovicová Martina / Miháliková Barbora / Parillová Sabína / Alakšová Ivona / Kuzmová Lenka / Taryová Terézia
 
8. SHOW FOR YOU Martina Gašajová, Martin Soľár   D.S.STUDIO, Košice
Frigová Júlia / Grófová Daniela / Grofová Katarína / Guľová Nela / Halaszová Lucia / Kolárska Timea / Kravecová Martina / Lehotská Michaela / Matisová Viktória / Michalusová Katarína / Molnárová Patrícia / Onisková Alexandra / Vargovčíková Jana / Vargovčíková Nika / Zeherová Monika / Zeherová Zuzana / Žecová Mária / Šulková Lucia
 
9. From the street Lucia Maniková   H&T, Bratislava
Wurschnerová Klaudia / Žišková Barbora / Ďurčová Veronika / Polakovičová Nikola / Mráková Veronika / Dalmonegová Simona / Matúšová Martina / Macháčková Kristína / Orthová Denisa / Pekelská Zuzana / Zajíčková Michaela / Mrázová Katarína
 
10. Explosion Marcela Džadonová   GRIMMY, Prešov
Mathiová Simona / Gvothová Beáta / Sekerecová Nikola / Šeminská Patrícia / Vavreková Katarína / Drahusová Silvia / Tóthová Barbora / Treťjaková Monika / Gavorníková Katarína / Laskovičová Katarína / Kočišková Soňa / Skalková Adriana / Kušnírová Katarína / Oriňáková Lujza / Gašparová Júlia / Košuthová Katarína
 
11. Strigôňky Zuzana Janeková   Soul, Prešov
Janeková Petra / Pitková Romana / Pitková Zuzana / Fedorová Nikola / Kaletová Eva / Machalová Kristína / Ševcová Ivana / Pervanová Martina / Vošková Martina / Linkerschová Klaudia / Novotná Michaela
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Hip Hop sólo dievčatá
1. Liptáková Barbora Lentilky, Žilina
 
2. Kokošíková Dominika Lentilky, Žilina
 
3. Medveďová Zuzana Element, Banská Bystrica
 
4. Likeová Michaela Bounce, Prešov
 
5. Liptáková Simona Trend, Poprad
 
6. Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
7. Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
8. Borovská Viktória Jumping, Šaľa
 
9. Šulková Lucia D.S.STUDIO, Košice
 
10. Sluková Zuzana Lentilky, Žilina
 
11. Káčerová Dominika Stings, Detva
 
12. Lancová Barbora Lentilky, Žilina
 
13. Uhrinová Kamila Klik Klak, Vráble
 
14. Kovaříková Daniela Element, Banská Bystrica
 
15. Šoltesová Petra Bounce, Prešov
 
16. Chudíková Alexandra Lentilky, Žilina
 
17. Javorská Zuzana Trend, Poprad
 
18. Obertová Diana Lentilky, Žilina
 
19. Rimóciová Karin Element, Banská Bystrica
 
20. Péterová Martina Element, Banská Bystrica
 
21. Ďurčová Barbora H&T, Bratislava
 
22. Slačková Jana Element, Banská Bystrica
 
23. Vojčíková Alexandra Trend, Poprad
 
24. Holvayová Karin GRIMMY, Prešov
 
25. Ďurajková Alexandra Lentilky, Žilina
 
26. Paulendová Zora Element, Banská Bystrica
 
27. Pošiváková Sabina Bounce, Prešov
 
28. Karelová Simona H&T, Bratislava
 
29. Mirtová Michaela Lentilky, Žilina
 
30. Dušenková Anna GRIMMY, Prešov
 
31. Semančíková Soňa Bounce, Prešov
 
32. Baranová Alexandra GRIMMY, Prešov
 
33. Babuščáková Otília GRIMMY, Prešov
 
34. Mesárová Michaela Fanatic , Levice
 
34. Búdová Petra Stings, Detva
 
36. Řezanková Nikola Element, Banská Bystrica
 
37. Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
38. Kočišová Etela Stings, Detva
 
39. Šimková Veronika GRIMMY, Prešov
 
40. Svobodová Eva Bounce, Prešov
 
41. Koperdáková Veronika Fanatic , Levice
 
41. Ciglanová Ivana Element, Banská Bystrica
 
43. Kupčová Anna Fanatic , Levice
 
44. Rusnáková Petronela GRIMMY, Prešov
 
45. Kolcunová Simona GRIMMY, Prešov
 
45. Šimková Miroslava GRIMMY, Prešov
 
47. Dičérová Andrea Jumping, Šaľa
 
48. Bartova Miroslava DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
 
49. Pöhmová Róberta Fanatic , Levice
 
50. Hitzingerová Milada Fanatic , Levice
 
51. Borsos Boglárka Fanatic , Levice
 
52. Blihárová Viktória GRIMMY, Prešov
 
53. Dudžáková Mária BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
54. Klimkovská Karin M-21, Bardejov
 
55. Blehová Nikola Jumping, Šaľa
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Hip Hop sólo chlapci
1. Hancko Mikuláš Fanatic , Levice
 
2. Tichý Nicolas Fanatic , Levice
 
3. Meszároš Matej Jumping, Šaľa
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Hip Hop duo
1. Kokošíková Dominika / Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
2. Rimóciová Karin / Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
3. Chudíková Alexandra / Sluková Zuzana Lentilky, Žilina
 
4. Likeová Michaela / Šoltesová Petra Bounce, Prešov
 
5. Káčerová Dominika / Krňanová Petra Stings, Detva
 
6. Uhrinová Kamila / Borovská Viktória Jumping, Šaľa
 
7. Kovaříková Daniela / Medveďová Zuzana Element, Banská Bystrica
 
8. Šulková Lucia / Varhoľáková Simona D.S.STUDIO, Košice
 
9. Ďurajková Alexandra / Obertová Diana Lentilky, Žilina
 
10. Šimková Miroslava / Holvayová Karin GRIMMY, Prešov
 
11. Javorská Zuzana / Poláček Tomáš Trend, Poprad
 
12. Dušenková Anna / Baranová Alexandra GRIMMY, Prešov
 
13. Semančíková Soňa / Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
13. Ciglanová Ivana / Paulendová Zora Element, Banská Bystrica
 
15. Šimková Veronika / Kolcunová Simona GRIMMY, Prešov
 
16. Svobodová Eva / Pošiváková Sabina Bounce, Prešov
 
17. Rusnáková Petronela / Blihárová Viktória GRIMMY, Prešov
 
18. Paľková Terézia / Fuseková Barbora Stings, Detva
 
19. Blehová Nikola / Dičérová Andrea Jumping, Šaľa
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Hip Hop skupina
1. Stars   Lentilky, Žilina
Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika / Lancová Barbora / Liptáková Barbora / Marušáková Monika / Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca
 
2. Bounce Merčáková Jana   Bounce, Prešov
Likeová Michaela / Semančíková Soňa / Kovalčínová Terézia / Svobodová Eva / Šandalová Nikola / Pošiváková Sabina / Šoltesová Petra
 
3. Sweeties   Lentilky, Žilina
Antonyová Veronika / Ďurajková Alexandra / Ganse Martine-Georgette / Holienčíková Zuzana / Majerčiaková Andrea / Mirtová Michaela / Obertová Diana
 
4. II Martina Molnárová   Element, Banská Bystrica
Kovaříková Daniela / Medveďová Zuzana / Péterová Martina / Rimóciová Karin / Slačková Jana / Štesková Tatiana
 
5. I Eva Medvecká   Element, Banská Bystrica
Ciglanová Ivana / Paulendová Zora / Pavlechová Tamara / Podracká Renáta / Raganová Laura / Řezanková Nikola
 
6. Jumping Martina Harvanová   Jumping, Šaľa
Uhrinová Kamila / Vozáriková Andrea / Blehová Nikola / Borovská Viktória / Dičérová Andrea / Meszároš Matej
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Hip Hop formácia
1. Traveling by train   Lentilky, Žilina
Antonyová Veronika / Ďurajková Alexandra / Ganse Martine-Georgette / Holienčíková Zuzana / Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika / Kučesová Veronika / Lancová Barbora / Liptáková Barbora / Majerčiaková Andrea / Marušáková Monika / Mirtová Michaela / Nemcová Lívia / Obertová Diana / Pečeňová Barbora / Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca / Zvaríková Kristína
 
2. JURA a. s. Dobrava Škvaridlová   Bounce, Prešov
Likeová Michaela / Semančíková Soňa / Čmelíková Melisa / Kovalčínová Terézia / Porubská Zuzana / Svobodová Eva / Višňovská Zuzana / Sabolová Lenka / Šandalová Nikola / Karabinošová Daniela / Kropuchová Zuzana / Pošiváková Sabina / Matýsová Soňa / Torjaiová Kristína / Karolyiová Nikola / Šoltésová Dominika / Švidroňová Natália / Šoltesová Petra / Švorcová Petra / Kvasková Daniela
 
3. Grimmy Ingrid Vranikova   GRIMMY, Prešov
Dušenková Anna / Tinthoferová Martina / Tomečková Lívia / Zimmermanová Dominika / Šimková Miroslava / Šimková Veronika / Babuščáková Otília / Baranová Alexandra / Štofanová Diana / Holvayová Karin / Kolcunová Simona / Korbová Miroslava / Rusnáková Petronela / Blihárová Viktória / Olejárová Petra / Knapová Nikola / Brejová Martina / Haberová Barbora / Paločková Andrea / Riňáková Patrícia
 
4. Hej lidi Milada Hitzingerová   Fanatic , Levice
Hitzingerová Milada / Luknišová Ivana / Mesárová Michaela / Kupčová Anna / Ivkovičová Kristína / Kúdelová Kristína / Hancko Mikuláš / Pöhmová Róberta / Borsos Boglárka / Koperdáková Veronika / Fabianová Rebeka / Hollá Patrícia / Tatarkovičová Radka / Kabátová Viktória / Kabátová Natália / Tuhá Valentína / Holečková Viktória / Jancová Lucia / Slušná Veronika / Tichý Nicolas
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop sólo dievčatá
1. Závodná Zuzana Scream, Senica
 
2. Hrúzová Marcela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
3. Freudenfeldová Ivana Lentilky, Žilina
 
4. Palovská Nora Lentilky, Žilina
 
5. Molnárová Martina Element, Banská Bystrica
 
6. Kopecká Ina Scream, Senica
 
7. Hasarová Antónia GRIMMY, Prešov
 
8. Krupeláková Zuzana GRIMMY, Prešov
 
9. Lehotská Lea D.S.STUDIO, Košice
 
10. Kocourková Dominika Scream, Senica
 
11. Hánová Zuzana Lentilky, Žilina
 
12. Nykazová Michaela D.S.STUDIO, Košice
 
13. Betinská-Šimeková Monika Lentilky, Žilina
 
14. Ločová Lenka UNOSTAR DS, Košice
 
15. Mlynarczyk (Točeková) Simona Trend, Poprad
 
16. Beňová Eva TS Shark, Martin
 
17. Tóthová Edina Fanatic , Levice
 
18. Kadúcová Magdaléna Jumping, Šaľa
 
19. Harvanová Martina Jumping, Šaľa
 
19. Holendová Jana Lentilky, Žilina
 
21. Vadelová Alexandra TS Shark, Martin
 
22. Geletková Jana BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
23. Hiková Jana Lentilky, Žilina
 
24. Černeková Magdaléna Lentilky, Žilina
 
25. Mintachová Michaela Lentilky, Žilina
 
26. Šokyová Hana Jumping, Šaľa
 
26. BROZÁKOVÁ Petronela Soul, Prešov
 
28. Revická Ivana Soul, Prešov
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop sólo chlapci
1. Zvara Michal Element, Banská Bystrica
 
2. Kardoš Andrej Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
3. Hrušovský Maroš Outbreak, Poprad
 
4. Križan Miroslav Element, Banská Bystrica
 
5. Kalaba Fraňo Jumping, Šaľa
 
6. Soľár Martin Cassovia, Košice
 
7. Maďar Filip Klik Klak, Vráble
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop duo
1. Zvara Michal / Križan Miroslav Element, Banská Bystrica
 
2. Freudenfeldová Ivana / Vojteková Jana Lentilky, Žilina
 
3. Betinská-Šimeková Monika / Šimek Richard Lentilky, Žilina
 
4. Hammerle Mária / Palovská Nora Lentilky, Žilina
 
5. Lehotská Lea / Soľár Martin D.S.STUDIO, Košice
 
6. Kocourková Dominika / Závodná Alena Scream, Senica
 
7. Hasarová Antónia / Melegová Dáša GRIMMY, Prešov
 
8. Ballayová Zuzana / Buvalová Monika Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
9. Machovičová Simona / Povalač Tomáš FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
10. Majurská Soňa / Lacková Michaela GRIMMY, Prešov
 
11. Kadúcová Magdaléna / Kalaba Fraňo Jumping, Šaľa
 
12. Hánová Zuzana / Mintachová Michaela Lentilky, Žilina
 
13. Lenčéš Milan / Harvanová Martina Jumping, Šaľa
 
14. Hiková Jana / Vráblová Alica Lentilky, Žilina
 
15. Lietavová Lucia / Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
16. Antolíková Iveta / Olejárová Barbara Trend, Poprad
 
17. Gálliková Martina / Zummerová Veronika UNOSTAR DS, Košice
 
18. Svaljavčíková Veronika / Geletková Jana BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
19. BROZÁKOVÁ Petronela / Revická Ivana Soul, Prešov
 
20. Čaplová Eva / Hrubá Michaela Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi, Bratislava
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop skupina
1. Stella Shakers Marcela Hrúzová, Ivan Štancel   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Bátorová Zuzana / Hrúzová Marcela / Kardoš Andrej / Lublinská Katarína / Machovičová Lucia / Štancel Ivan / Vojteková Dominika
 
2. Lentilky   Lentilky, Žilina
Baculíková Petra / Betinská-Šimeková Monika / Freudenfeldová Ivana / Hánová Zuzana / Holendová Jana / Mintachová Michaela / Vojteková Jana
 
3. Grimmy kolektiv   GRIMMY, Prešov
Krupeláková Zuzana / Majurská Soňa / Lacková Michaela / Hasarová Antónia / Lesňáková Dagmara / Melegová Dáša
 
4. Fresh Katarína Grniaková a kolektív   FRESH DANCE GROUP , Krupina
Machovičová Simona / Povalač Tomáš / Lietavová Lucia / Lietavová Marika / Vicianová Adriana / Stanko Jozef
 
5. Hip Hop Martina Molnárová   Element, Banská Bystrica
Švantnerová Romana / Molnárová Martina / Ondrejková Svetlana / Radošová Zuzana / Žabková Zuzana
 
6. Jumping kolektív   Jumping, Šaľa
Kadúcová Magdaléna / Lenčéš Milan / Kalaba Fraňo / Harvanová Martina / Šokyová Hana / Blehová Simona
 
7. Look at us! Jana Polovková   Trend, Poprad
Antolíková Iveta / Danková Martina / Garajová Romana / Olejárová Barbara / Gočová Lívia
 
8. Try Petra Čaplová, Katarína Suchá   Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi, Bratislava
Čaplová Petra / Suchá Katarína / Karas Patrik / Čaplová Eva / Hrubá Michaela / Adamcová Monika / Habovštiaková Martina
 
9. Soul Zuzana Janeková   Soul, Prešov
Janeková Petra / Galbavá Zuzana / Pitková Romana / Linkerschová Klaudia / BROZÁKOVÁ Petronela / Revická Ivana / Sýkorová Lenka
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop formácia
1. I am a gangsta Hrúzová Marcela, Ivan Štancel   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Ballayová Zuzana / Bátorová Zuzana / Buvalová Monika / Hrúzová Marcela / Kardoš Andrej / Kaštierová Lenka / Kevická Zuzana / Lublinská Katarína / Machovičová Lucia / Rohoňová Veronika / Štancel Ivan / Višnovcová Ňadežda / Vojteková Dominika / Mojžišová Michaela / Novák Filip
 
2. Mimikri   Lentilky, Žilina
Cebecauerová Martina / Gécziová Natália / Kopasová Zuzana / Líšková Miroslava / Baculíková Petra / Betinská-Šimeková Monika / Černeková Magdaléna / Freudenfeldová Ivana / Hánová Zuzana / Hiková Jana / Holendová Jana / Ondrišková Andrea / Mintachová Michaela / Vojteková Jana / Fusková Petra / Vráblová Alica / Brndiarová Ivana
 
3. Grimmy Ingrid Vraníková,Michaela Lacková,Soňa Majurská   GRIMMY, Prešov
Krupeláková Zuzana / Krajňáková Barbora / Majcherová Adriana / Majurská Soňa / Plančárová Jana / Lacková Michaela / Hasarová Antónia / Zborovská Mária / Džadoňová Marcela / Lesňáková Dagmara / Tobiašová Veronika / Hrúzová Simona / Melegová Dáša / Verešpejová Nikola / Baňasová Kristína / Murínová Nikola / Špesová Kamila / Gregová Lenka
 
4. Čikaluha, alebo Čaučaučau Rasťo Hanák   BDSkrew, Spišská Nová Ves
Svaljavčíková Veronika / Geletková Jana / Jarkovská Martina / Lehocká Nikola / Duráková Lucia / Chmeľová Lucia / Jasovská Denisa / Šupolová Alexandra / Demová Petra / Raková Ivana / Dzurilová Zuzana
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Electric Boogie sólo
1. Lipták Daniel Outbreak, Poprad
 
2. Pekarčík Jozef Outbreak, Poprad
 
3. Kalaba Fraňo Jumping, Šaľa
 
4. Krč Ivan Five Style, Martin
 
5. Kováčik František Outbreak, Poprad
 
6. Sidor Marek Five Style, Martin
 
7. Lenčéš Milan Jumping, Šaľa
 
7. Kašický Matúš Outbreak, Poprad
 
7. Nireďházsky Dušan DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Electric Boogie sólo
1. Pišný Matúš Five Style, Martin
 
2. Adamík Filip DD - Factor CVČ Juniorklub, Martin
 
3. Čajagi Marek Five Style, Martin
 
4. Vraník Roland GRIMMY, Prešov
 
5. Lenčéšová Janka Jumping, Šaľa
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Electric Boogie sólo
1. Lamoš Peter Five Style, Martin
 
2. Štofanová Diana GRIMMY, Prešov
 
3. Meszároš Matej Jumping, Šaľa
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Break Dance sólo
1. Vaľko Marcel Outbreak, Poprad
 
2. Urysiak Andrej Outbreak, Poprad
 
3. Kavečanský Miloslav Trend, Poprad
 
4. Lipták Daniel Outbreak, Poprad
 
5. Bátory Ján Cassovia, Košice
 
6. Lörinc Vladimír Outbreak, Poprad
 
7. Mencák Rudolf Trend, Poprad
 
8. Bašista Branislav Trend, Poprad
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Break Dance team
1. OUTBREAK   Outbreak, Poprad
Vaľko Marcel / Hrušovský Maroš / Kašický Matúš / Kováčik František / Lipták Daniel / Nemčík Peter / Pekarčík Jozef / Urysiak Andrej / Lörinc Vladimír
 
2. Break kolektív   Trend, Poprad
Kavečanský Miloslav / Malik Filip / Petrigáč Michal / Mencák Rudolf / Piatnica Rado / Svočák Martin / Bašista Branislav
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Break Dance sólo
1. Malik Filip Trend, Poprad
 
2. Petrigáč Michal Trend, Poprad
 
3. Nemec Alfred GRIMMY, Prešov
 
4. Svočák Martin Trend, Poprad
 
5. Kružic Dominik FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6. Vraník Roland GRIMMY, Prešov
 
7. Gancarčík Matúš Trend, Poprad
 
Slovenský pohár DVK Disco Dance duo
1. Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika Lentilky, Žilina
 
2. Likeová Michaela / Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
3. Rimóciová Karin / Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
4. Nevolná Júlia / Záchenská Tatiana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
5. Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
6. Šulková Lucia / Varhoľáková Simona D.S.STUDIO, Košice
 
7. Uhrinová Kamila / Borovská Viktória Jumping, Šaľa
 
8. Kuliková Mária / Gdovin Lukáš Hviezdička, Košice
 
8. Antonyová Veronika / Holienčíková Zuzana Lentilky, Žilina
 
10. Mirtová Michaela / Zvaríková Kristína Lentilky, Žilina
 
11. Lancová Barbora / Majerčiaková Andrea Lentilky, Žilina
 
12. Miškovičová Norika / Šarišská Katarína Hviezdička, Košice
 
13. Peticzká Pamela / Nemcová Gabriela D.S.STUDIO, Košice
 
14. Kunová Klaudia / Verebová Sandra Hviezdička, Košice
 
15. Ganse Martine-Georgette / Pečeňová Barbora Lentilky, Žilina
 
16. Becová Lucia / Riesová Dagmar UNOSTAR DS, Košice
 
16. Rožárová Lucia / Sluťáková Lucia UNOSTAR DS, Košice
 
16. Rozložníková Simona / Babicová Andrea Hviezdička, Košice
 
19. Svobodová Eva / Pošiváková Sabina Bounce, Prešov
 
20. Mullerová Simona / Juraševská Klaudia UNOSTAR DS, Košice
 
21. Jarušínska Lenka / Kupková Júlia UNOSTAR DS, Košice
 
22. Kovalčínová Terézia / Porubská Zuzana Bounce, Prešov
 
23. Péterová Martina / Slačková Jana Element, Banská Bystrica
 
24. Klimentová Karin / Raganová Laura Element, Banská Bystrica
 
25. Riesová Mária / Némethová Nikola UNOSTAR DS, Košice
 
Slovenský pohár DVK Street Dance Show formácia
1. Svadba Janett Schablik Girmanová   Hviezdička, Košice
Rusnáková Ivana / Miškovičová Norika / Kuliková Mária / Kunová Klaudia / Hubnerová Michaela / Rozložníková Simona / Babicová Andrea / Nagyová Jana / Kavarniková Daniela / Komarnická Lucia / Kissová Vanda / Korotvičková Katarína / Šarišská Katarína / Gdovin Lukáš / Verebová Sandra / Banduričová Bianca / Krigovská Petra / Poliačiková Gabriela
 
2. Včielky Georgína Martinovičová   TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
Chovancová Kristína / Jaslovská Nikola / Kudličková Kristína / Michalíková Romana / Osuská Michaela / Oswaldová Simona / Puhovichová Diana / Skuráková Anna / Šuleková Barbora / Tatarková Miroslava / Tóthová Barborka / Valentová Simona / Zálesňáková Erika / Zelenková Michaela
 
3. Keď čert zvádza anjelov Jaroslava Štefančinová   Kesel Dance, Bardejov
Talárová Simona / Krupová Daniela / Litavcová Nikol / Krochtová Marcela / Onuferová Ľudmila / Pavlíková Marianna / Semanová Kristína / Semková Miriam / Talárová Ivana / Živčáková Andrea / Holtmanová Lucia / Korytková Viera
 
4. Harry Potter Jaroslava Štefančinová   Kesel Dance, Bardejov
Talárová Simona / Krupová Daniela / Litavcová Nikol / Krochtová Marcela / Onuferová Ľudmila / Pavlíková Marianna / Semanová Kristína / Semková Miriam / Talárová Ivana / Živčáková Andrea / Holtmanová Lucia / Korytková Viera
 
Slovenský pohár JVK Street Dance Show formácia
1. Cigánky Janett Schablik Girmanová   Hviezdička, Košice
Korotvičková Zuzana / Rybková Andrea / Dluhošová Lucia / Fecková Martina / Koroncziová Nicola / Habanová Michaela / Tkáčiková Veronika / Fehérová Veronika / Vendelová Ariadna / Dulovičová Viktória / Handzová Adriana / Štabrilová Mária / Macková Lucia / Pisková Dominika / Langerová Lucia / Vemeová Natália / Lorencová Ivana / Bendíková Zuzana / Bajerová Petra
 
2. Mušketierky Ingrid Vraníková,Michaela Lacková, Daniel Straka   GRIMMY, Prešov
Smetanová Gabriela / PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Mlčochová Barbora / Sibalová Zuzana / Stredňáková Diana / Stredňáková Dominika / Blichárová Veronika / Špesová Andrea / Grešová Petra / Košudová Ivana / Košudová Alena / Džoganíková Ivana / Oulická Dominika / Kundrátová Ivana / Knapová Nikola / Šterbáková Martina / Sidorová Michaela / Brejová Martina / Krausová Martina / Mathiova Sabina
 
3. Ruslana Jaroslava Štefančiková   Kesel Dance, Bardejov
Rybárová Jana / Štefančinová Jaroslava / Harčariková Júlia / Puzderová Klaudia / Hankovská Jana / Jurčišinová Petra / Rodáková Jarmila / Lazorčíkova Renáta / Lazorčaková Timea / Sykačková Júliana / Hlaďová Simona / Michalíková Alica / Kobulnická Ivana / Vasilková Marcela / Adamuščinová Andrea / Pituchová Simona
 
Slovenský pohár JVK Disco Dance duo
1. Kováčová Natália / Lachová Radka Scream, Senica
 
2. Chvílová Kristína / Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
3. Mikušová Nikola / Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
4. Fehérová Veronika / Vendelová Ariadna Hviezdička, Košice
 
5. Jankovýchová Denisa / Praskačová Henrieta Scream, Senica
 
6. Kostelanská Ivana / Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
7. Lehotská Michaela / Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
8. Kušnírová Monika / Michaličková Laura Scream, Senica
 
8. Lunterová Andrea / Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
10. Dluhošová Lucia / Macková Lucia Hviezdička, Košice
 
10. Korotvičková Zuzana / Tkáčiková Veronika Hviezdička, Košice
 
10. Pekarová Romana / Skoková Miroslava Scream, Senica
 
13. Frigová Júlia / Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
13. Kravecová Martina / Zeherová Zuzana D.S.STUDIO, Košice
 
15. Beniačová Natália / Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
16. Slobodová Ivana / Ujházyová Nikola FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
17. Foltinová Veronika / Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
18. Grófová Daniela / Zeherová Monika D.S.STUDIO, Košice
 
19. Feketeová Barbora / Kukurová Zuzana UNOSTAR DS, Košice
 
20. Nosáľová Simona / Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
21. Guľová Nela / Štupáková Beáta D.S.STUDIO, Košice
 
22. Ponechalová Simona / Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
23. PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Stredňáková Diana GRIMMY, Prešov
 
24. Dudášová Nikola / Hlinková Michaela Element, Banská Bystrica
 
25. Molnárová Natalie / Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
26. Michalusová Katarína / Vargovčíková Jana D.S.STUDIO, Košice
 
26. Šimková Barbora / Veberová Gréta Bounce, Prešov
 
28. Onisková Alexandra / Žecová Mária D.S.STUDIO, Košice
 
29. Hudecová Martina / Valachovičová Viera TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
Slovenský pohár HVK Disco Dance duo
1. Betinská-Šimeková Monika / Vojteková Jana Lentilky, Žilina
 
2. Nykazová Michaela / Kocáková Barbora D.S.STUDIO, Košice
 
3. Baculíková Petra / Hánová Zuzana Lentilky, Žilina
 
4. Kocková Lucia / Tavarská Lucia Echo, Hnúšťa
 


Súťaž: Majstrovstvá Slovenska STO D IDO
Mesto: Martin
Dátum: 29.04.2005 - 01.05.2005
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Street Dance Show skupina
1. Speedy Gonzales Hana Kokavcová   Klik Klak, Vráble
Kráľová Tatiana / Slamková Nikola / Svitačová Laura / Vozáriková Andrea / Zimová Jana / Betáková Patrícia / Melišeková Diana
 
2. Velké Upratovanie Monika Betinská   Lentilky, Žilina
Holienčíková Zuzana / Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika / Lancová Barbora / Liptáková Barbora / Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca
 
3. Pink Panther Natália Rajnicová, Veronika Zimová   Fanatic , Levice
Mesárová Michaela / Kupčová Anna / Kúdelová Kristína / Pöhmová Róberta / Koperdáková Veronika / Fabianová Rebeka
 
4. Moja trúbka Merčáková Jana   Bounce, Prešov
Likeová Michaela / Semančíková Soňa / Kovalčínová Terézia / Svobodová Eva / Šandalová Nikola / Pošiváková Sabina / Šoltesová Petra
 
5. 2 malé blchy / a že by až 7? / Sýkorová Erika   Eija, Nitra
Psotová Michaela / Kozlíková Patrícia / Heiserová Lenka / Slezáriková Patrícia / Ťažárová Vivien / Lipovská Simona / Jelínková Zuzana
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Street Dance Show formácia
1. GARFIELD Miroslav Frolo   DEEP DANCE CLUB, Martin
Bordášová Zuzana / Doricová Vladimíra / Dzetkuličová Michaela / Gáborčíková Lenka / Gábrišová Natália / Klušáková Pavlína / Koklesová Lenka / Mačorová Sandra / Mihálková Sára / Mruškovičová Timea / Pasternáková Bibiána / Poloncová Klaudia / Sekanová Petra / Tomašovičová Adriana / Zukal Patrik
 
2. Asterix, Obelix a Rimania Hana Kokavcová   Klik Klak, Vráble
Huňadyová Barbora / Kráľová Hanka / Kráľová Tatiana / Slamková Nikola / Szabóová Daniela / Svitačová Laura / Šranková Simona / Tomková Jana / Tóthová Dominika / Uhrinová Kamila / Vodná Patrícia / Vozáriková Andrea / Zimová Jana / Borovská Viktória / Betáková Patrícia / Melišeková Diana / Bujalková Nikola / Turčeková Nikola / Nemcová Monika
 
3. Bilbo's birthday Monika Betinská, Zuzana Nezvalová   Lentilky, Žilina
Antonyová Veronika / Ďurajková Alexandra / Ganse Martine-Georgette / Holienčíková Zuzana / Chudíková Alexandra / Kokošíková Dominika / Kučesová Veronika / Lancová Barbora / Liptáková Barbora / Majerčiaková Andrea / Mirtová Michaela / Nemcová Lívia / Obertová Diana / Pečeňová Barbora / Sluková Zuzana / Tomaníčková Viktória Francesca / Zvaríková Kristína
 
4. Svadba Janett Schablik Girmanová   Hviezdička, Košice
Rusnáková Ivana / Miškovičová Norika / Kuliková Mária / Kunová Klaudia / Hubnerová Michaela / Rozložníková Simona / Babicová Andrea / Nagyová Jana / Kavarniková Daniela / Komarnická Lucia / Kissová Vanda / Korotvičková Katarína / Šarišská Katarína / Gdovin Lukáš / Verebová Sandra / Banduričová Bianca / Nagyová Barbora / Poliačiková Gabriela
 
5. Včielky Gia Martinovičová   TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
Chovancová Kristína / Jaslovská Nikola / Kudličková Kristína / Michalíková Romana / Osuská Michaela / Oswaldová Simona / Puhovichová Diana / Skuráková Anna / Šuleková Barbora / Tatarková Miroslava / Tóthová Barborka / Valentová Simona / Zálesňáková Erika / Zelenková Michaela
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Street Dance Show skupina
1. Kráľovna kráľovien Cleopatra Edina Tóthová   Fanatic , Levice
Markuseková Veronika / Tóthová Alexandra / Pániková Petra / Odranová Romana / Vaněková Michaela / Vrecníková Martina / Marčeková Barbora
 
2. Sestry v akcii Janett Schablik Girmanová   Hviezdička, Košice
Korotvičková Zuzana / Tkáčiková Veronika / Fehérová Veronika / Vendelová Ariadna / Štabrilová Mária / Macková Lucia / Bajerová Petra
 
3. Na ranči Monika a Eva Betinská   Lentilky, Žilina
Chvílová Kristína / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Valová Soňa
 
4. Charlie Zuzana,Michaela a Petra Nezvalová   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Franková Romana / Jakubíková Daniela / Kostelanská Ivana / Paluchová Terézia / Semková Barbora / Zvaríková Nikola
 
5. frolo Miroslav Frolo   DEEP DANCE CLUB, Martin
Hanečáková Michaela / Chromčíková Petra / Jaroščiaková Michaela / Kuciaňová Veronika / Marcinová Lýdia / Vojteková Mária
 
6. Mušketierky Ingrid Vraniková, Michaela Lacková   GRIMMY, Prešov
PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Sibalová Zuzana / Stredňáková Diana / Stredňáková Dominika / Blichárová Veronika / Grešová Petra
 
7. Grease Merčáková Jana   Bounce, Prešov
Guldenová Barbara / Šimková Barbora / Dadykinová Viktória / Greššáková Nina / Molnárová Natalie / Andraščíková Diana / Veberová Gréta
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Street Dance Show formácia
1. Deep Miroslav Frolo a Marika Mazakova   DEEP DANCE CLUB, Martin
Martoníková Daniela / Poloncová Miroslava / Žemberová Miroslava / Fedorová Veronika / Gábrišová Nikola / Hanečáková Michaela / Chromčíková Petra / Jaroščiaková Michaela / Kuciaňová Veronika / Marcinová Lýdia / Vidiečan Dávid / Vojteková Mária / Doricová Denisa / Korenčíková Veronika / Berátšová Adriana
 
2. Pinochiove dobrodružstvá Hana Kokavcová   Klik Klak, Vráble
Blašková Erika / Blašková Martina / Ďurovičová Petra / Huňadyová Barbora / Keleová Andrea / Kováčová Lenka / Kuťková Liliana / Leváková Paulína / Mihalovičová Erika / Mikleová Noémi / Mjullerová Jana / Rajtárová Veronika / Striešková Klaudia / Šišoláková Paulína / Urgeová Kristína / Vozáriková Andrea / Papírníková Lucia / Kóšová Mária / Magyarová Csilla / Betáková Monika / Slamková Mária / Borbélyová Karin
 
3. Cigánky Janett Schablik Girmanová   Hviezdička, Košice
Korotvičková Zuzana / Rybková Andrea / Dluhošová Lucia / Fecková Martina / Koroncziová Nicola / Tkáčiková Veronika / Fehérová Veronika / Vendelová Ariadna / Dulovičová Viktória / Handzová Adriana / Štabrilová Mária / Macková Lucia / Pisková Dominika / Langerová Lucia / Vemeová Natália / Lorencová Ivana / Bendíková Zuzana / Bajerová Petra / Adamčíková Patrícia / Fedorová Radka
 
4. Muškatierky Ingrid Vraníková, Michaela Lacková, Daniel Straka   GRIMMY, Prešov
Smetanová Gabriela / PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Sibalová Zuzana / Stredňáková Diana / Stredňáková Dominika / Blichárová Veronika / Špesová Andrea / Grešová Petra / Košudová Ivana / Košudová Alena / Džoganíková Ivana / Oulická Dominika / Kundrátová Ivana / Knapová Nikola / Šterbáková Martina / Sidorová Michaela / Brejová Martina / Krausová Martina / Mathiova Sabina
 
5. A je to ...!!! Sýkorová Erika   Eija, Nitra
Kukan Karmen / Kučerková Veronika / Koncová Patrícia / Dudičová Eva / Hollá Adriana / Bacskorová Bibiana / Virgálová Veronika / Adamec Samuel / Miklášová Ivana / Sýkorová Helena / Kmeťová Tereza / Kapallová Monika / Strihová Martina / Piačková Edita / Burdová Edita / Kollárová Alica / Pogranová Eva / Janáková Sandra / Barátová Katarína / Varga Andrej / Kollerová Michaela / Maková Alexandra
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Disco Dance sólo dievčatá
1. Mikušová Nikola Jumping, Šaľa
 
2. Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
3. Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
4. Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
5. Kušnírová Monika Scream, Senica
 
6. Markuseková Veronika Fanatic , Levice
 
7. Kostelanská Ivana Lentilky, Žilina
 
8. Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
9. Pekarová Romana Scream, Senica
 
10. Ponechalová Simona Lentilky, Žilina
 
11. Vendelová Ariadna Hviezdička, Košice
 
12. Frigová Júlia D.S.STUDIO, Košice
 
13. Machovičová Simona FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
14. Dudášová Nikola Element, Banská Bystrica
 
15. Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
16. Skoková Miroslava Scream, Senica
 
17. Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
18. Lehotská Michaela D.S.STUDIO, Košice
 
19. Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
20. Kotvanová Zuzana Scream, Senica
 
20. Chvílová Kristína Lentilky, Žilina
 
22. Korotvičková Zuzana Hviezdička, Košice
 
23. Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
24. Dluhošová Lucia Hviezdička, Košice
 
25. Kravecová Martina D.S.STUDIO, Košice
 
26. Fehérová Veronika Hviezdička, Košice
 
27. Jankovičová Dominika TK Aura Dance, Trenčín
 
28. Michalová Dominika Dyno, Vranov nad Topľou
 
28. Bučová Adriána Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
28. Foltinová Veronika Element, Banská Bystrica
 
31. Kolečavová Simona Dyno, Vranov nad Topľou
 
31. Molnárová Natalie Bounce, Prešov
 
33. Daniová Michaela Bzučo, Hnúšťa
 
34. Mičúchová Kamila Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
35. Vrábelová Natália Dyno, Vranov nad Topľou
 
36. Kubková Alexandra Stings, Detva
 
36. Ujházyová Nikola FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
38. Tkáčiková Veronika Hviezdička, Košice
 
39. Stredňáková Diana GRIMMY, Prešov
 
40. Macková Lucia Hviezdička, Košice
 
41. Tóthová Alexandra Fanatic , Levice
 
41. Sýkorová Helena Sýkorová Eija, Nitra
 
43. Zvaríková Nikola Lentilky, Žilina
 
44. Marčeková Barbora Fanatic , Levice
 
45. Slobodová Ivana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
46. Zeherová Zuzana D.S.STUDIO, Košice
 
47. Paluchová Terézia Lentilky, Žilina
 
48. Odranová Romana Fanatic , Levice
 
49. Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
50. Pulišová Michala Element, Banská Bystrica
 
51. Vrecníková Martina Fanatic , Levice
 
52. Beniačová Natália Lentilky, Žilina
 
53. Gulišová Lucia TK Aura Dance, Trenčín
 
53. Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
55. Lednická Zuzana Jumping, Šaľa
 
55. Roháčová Kristína Fanatic , Levice
 
55. Cebecauerová Martina Lentilky, Žilina
 
58. Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
59. Blanárová Júlia Lentilky, Žilina
 
59. Franková Romana Lentilky, Žilina
 
59. Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
62. Grófová Daniela D.S.STUDIO, Košice
 
62. Halaszová Lucia D.S.STUDIO, Košice
 
64. Blehová Simona Jumping, Šaľa
 
65. Jurkaninová Sabína Dyno, Vranov nad Topľou
 
65. Mrenová Natália TK Aura Dance, Trenčín
 
67. Luhová Nikola Sonny, Senica
 
68. Poloncová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
69. Šišková Nikola Sonny, Senica
 
70. PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana GRIMMY, Prešov
 
70. Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
70. Ďuričová Radka Element, Banská Bystrica
 
73. Mazáková Barborka Barborka Mazáková TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
73. Gálisová Zuzana Dyno, Vranov nad Topľou
 
73. Mináriková Radka TK Aura Dance, Trenčín
 
73. Petrovská Nora TK Aura Dance, Trenčín
 
73. Hollá Adriana Sýkorová Eija, Nitra
 
73. Novotná Nikola Bounce, Prešov
 
73. Hlinková Michaela Element, Banská Bystrica
 
80. Volfová Michaela Fanatic , Levice
 
80. Húsková Katarína Dyno, Vranov nad Topľou
 
80. Kovaříková Daniela Element, Banská Bystrica
 
83. Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
83. Lejdarová Patrícia Sonny, Senica
 
83. Tarbajová Silvia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
83. Šándorová Veronika Hviezdička, Košice
 
83. Bílá Andrea Lentilky, Žilina
 
83. Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
89. Martoníková Daniela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
89. Bujňáková Júlia Bounce, Prešov
 
91. Bútorová Lenka Bzučo, Hnúšťa
 
91. Bilinská Adriana Dyno, Vranov nad Topľou
 
91. Jaroščiaková Michaela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
91. Štabrilová Mária Hviezdička, Košice
 
91. Guľová Nela D.S.STUDIO, Košice
 
91. Dadykinová Viktória Bounce, Prešov
 
97. Semková Barbora Lentilky, Žilina
 
98. Maníková Renáta Trend, Poprad
 
98. Holíková Timea Dyno, Vranov nad Topľou
 
98. Gálfyová Zuzana Trend, Poprad
 
98. Michalusová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
98. Onisková Alexandra D.S.STUDIO, Košice
 
98. Maninová Dominika Element, Banská Bystrica
 
104. Kadvanová Miriama Jumping, Šaľa
 
105. Pospíšilová Renáta Trend, Poprad
 
105. Pancuráková Michaela TK Aura Dance, Trenčín
 
105. Drozdeková Alexandra Dyno, Vranov nad Topľou
 
105. Kučerová Nikol Lentilky, Žilina
 
109. Vojteková Mária DEEP DANCE CLUB, Martin
 
109. Košičanová Ivana Dyno, Vranov nad Topľou
 
109. Makovická Lívia Element, Banská Bystrica
 
112. Kučerková Veronika Sýkorová Eija, Nitra
 
112. Veberová Gréta Bounce, Prešov
 
114. Tonkovičová Pavlína Trend, Poprad
 
114. Drozdová Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
114. Jajcayová Dáša TK Aura Dance, Trenčín
 
114. Žatková Žofia TK Aura Dance, Trenčín
 
114. Korenčíková Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
114. Paľková Silvia Dyno, Vranov nad Topľou
 
114. Vargovčíková Nika D.S.STUDIO, Košice
 
121. Gábrišová Nikola DEEP DANCE CLUB, Martin
 
121. Kuciaňová Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
123. Žemberová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
124. Kováčiková Lucia Fanatic , Levice
 
125. Štupáková Beáta D.S.STUDIO, Košice
 
126. Hudecová Martina Martina Hudecová TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
126. Rapčanová Eva Bzučo, Hnúšťa
 
128. Fedorová Veronika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
128. Hanečáková Michaela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
130. Marcinová Lýdia DEEP DANCE CLUB, Martin
 
131. Mišechová Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
132. Šufliarska Radka Stings, Detva
 
133. Sedláčková Andrea TK Aura Dance, Trenčín
 
133. Chromčíková Petra DEEP DANCE CLUB, Martin
 
135. Berátšová Adriana DEEP DANCE CLUB, Martin
 
136. Šifrová Slavomíra Trend, Poprad
 
136. Rišová Barbora Element, Banská Bystrica
 
138. Žecová Mária D.S.STUDIO, Košice
 
139. Bendíková Zuzana Hviezdička, Košice
 
140. Kohútová Juliana TK Aura Dance, Trenčín
 
141. Vajdová Anita DEEP DANCE CLUB, Martin
 
142. Bálintová Barbora DEEP DANCE CLUB, Martin
 
143. Miartanová Karin DEEP DANCE CLUB, Martin
 
144. Smutná Mária DEEP DANCE CLUB, Martin
 
145. Kopányiová Barbora Fanatic , Levice
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Disco Dance sólo chlapci
1. Vidiečan Dávid DEEP DANCE CLUB, Martin
 
2. Barabáš Adam TK Aura Dance, Trenčín
 
3. Korec Štefan TK Aura Dance, Trenčín
 
4. Jurko Viktor Dyno, Vranov nad Topľou
 
5. Harmady Juraj Fanatic , Levice
 
6. Bukový Viktor Element, Banská Bystrica
 
7. Michalov Peter Dyno, Vranov nad Topľou
 
8. Marcinov Boris Dyno, Vranov nad Topľou
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Disco Dance duo
1. Mikušová Nikola / Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
2. Chvílová Kristína / Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
3. Pekarová Romana / Skoková Miroslava Scream, Senica
 
4. Kováčová Natália / Lachová Radka Scream, Senica
 
5. Liptáková Barbora / Ďuranová Viktória Lentilky, Žilina
 
6. Kušnírová Monika / Michaličková Laura Scream, Senica
 
7. Fehérová Veronika / Vendelová Ariadna Hviezdička, Košice
 
8. Lehotská Michaela / Matisová Viktória D.S.STUDIO, Košice
 
9. Jombíková Miroslava / Kubková Alexandra Stings, Detva
 
10. Beniačová Natália / Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
11. Kostelanská Ivana / Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
12. Dluhošová Lucia / Macková Lucia Hviezdička, Košice
 
12. Lunterová Andrea / Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
14. Jankovýchová Denisa / Praskačová Henrieta Scream, Senica
 
15. Frigová Júlia / Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
16. Molnárová Natalie / Andraščíková Diana Bounce, Prešov
 
17. Bučová Adriána / Svítková Gabriela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
17. Melišová Juliána / Škoríková Romana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
17. Grófová Daniela / Zeherová Monika D.S.STUDIO, Košice
 
17. Kravecová Martina / Zeherová Zuzana D.S.STUDIO, Košice
 
21. Foltinová Veronika / Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
22. Barabáš Adam / Korec Štefan TK Aura Dance, Trenčín
 
23. Volfová Michaela / Vrecníková Martina Fanatic , Levice
 
23. Pancuráková Michaela / Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
25. Slobodová Ivana / Ujházyová Nikola FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
26. Kolečavová Simona / Vrábelová Natália Dyno, Vranov nad Topľou
 
26. Korotvičková Zuzana / Tkáčiková Veronika Hviezdička, Košice
 
28. Blanárová Júlia / Semková Barbora Lentilky, Žilina
 
29. Sliacka Nikola / Demianová Janka FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
30. Dudášová Nikola / Hlinková Michaela Element, Banská Bystrica
 
31. Bílá Andrea / Franková Romana Lentilky, Žilina
 
32. Odranová Romana / Marčeková Barbora Fanatic , Levice
 
33. Lejdarová Patrícia / Štorová Nina Sonny, Senica
 
34. Martoníková Daniela / Poloncová Miroslava DEEP DANCE CLUB, Martin
 
35. PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Stredňáková Diana GRIMMY, Prešov
 
35. Drozdeková Nikola / Drozdová Alexandra Dyno, Vranov nad Topľou
 
35. Bartková Júlia / Miklošová Soňa Dyno, Vranov nad Topľou
 
35. Jajcayová Dáša / Žatková Žofia TK Aura Dance, Trenčín
 
39. Halaszová Lucia / Vargovčíková Nika D.S.STUDIO, Košice
 
40. Petrovská Nora / Jajcayová Denisa TK Aura Dance, Trenčín
 
40. Húsková Katarína / Fišmanová Katarína Dyno, Vranov nad Topľou
 
40. Rybková Andrea / Dulovičová Viktória Hviezdička, Košice
 
43. Halušková Veronika / Šifrová Slavomíra Trend, Poprad
 
44. Gálfyová Zuzana / Maníková Renáta Trend, Poprad
 
44. Rapčanová Eva / Bútorová Lenka Bzučo, Hnúšťa
 
44. Guľová Nela / Štupáková Beáta D.S.STUDIO, Košice
 
47. Miloňová Žaneta / Volníková Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
47. Šufliarska Radka / Váleková Michaela Stings, Detva
 
47. Folučková Ivica / Ormandyová Jana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
50. Michalusová Katarína / Vargovčíková Jana D.S.STUDIO, Košice
 
51. Šimková Barbora / Veberová Gréta Bounce, Prešov
 
52. Drozdová Barbora / Mišechová Katarína TK Aura Dance, Trenčín
 
52. Kučerková Veronika / Bacskorová Bibiana Sýkorová Eija, Nitra
 
54. Hudecová Martina / Valachovičová Viera Maťka a Vierka TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
54. Sibalová Zuzana / Stredňáková Dominika GRIMMY, Prešov
 
54. Onisková Alexandra / Žecová Mária D.S.STUDIO, Košice
 
57. Lenčéšová Janka / Vrzalová Martina Jumping, Šaľa
 
57. Lehotská Lívia / Tonkovičová Pavlína Trend, Poprad
 
59. Kovácsová Nikoleta / Kadvanová Miriama Jumping, Šaľa
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Disco Dance skupina
1. Teenagers   Lentilky, Žilina
Chvílová Kristína / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Valová Soňa
 
2. Scream 1 Antálková   Scream, Senica
Jankovýchová Denisa / Kadlíčková Jana / Kováčová Natália / Kulhánková Kristína / Lachová Radka / Praskačová Henrieta / Rosová Dominika
 
3. Little big ones   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Ďuranová Viktória / Franková Romana / Jakubíková Daniela / Kostelanská Ivana / Paluchová Terézia / Zvaríková Nikola
 
4. stella Soňa Kardošová   Stella SZUŠ, Považská Bystrica
Bučová Adriána / Hlaváčová Petra / Melišová Juliána / Svítková Gabriela / Škoríková Romana / Tarbajová Silvia
 
5. Scream 2 Antálková   Scream, Senica
Kotvanová Zuzana / Otrubčáková Michaela / Kušnírová Monika / Michaličková Laura / Morávková Simona / Pekarová Romana / Rosová Lydka
 
6. Disko švih Miroslava Lenďáková   Stings, Detva
Hanusková Simona / Jombíková Miroslava / Kubková Alexandra / Kulichová Michaela / Lenďáková Lea / Marunčiaková Mariana
 
7. Speedy Martina Gašajová   D.S.STUDIO, Košice
Frigová Júlia / Grófová Daniela / Grofová Katarína / Kravecová Martina / Lehotská Michaela / Matisová Viktória / Zeherová Zuzana
 
8. Giggles   Lentilky, Žilina
Bílá Andrea / Blanárová Júlia / Kozmonová Adriána / Obertová Klaudia / Semková Barbora / Majerčíková Ivana
 
9. Diskohrátky Andrea Jakubcová   Sonny, Senica
Naštická Veronika / Rigová Adriana / Juríčková Renáta / Moleková Kristína / Luhová Simona / Šišková Nikola / Kostolanská Jana
 
10. Element Daniela Edlingerová   Element, Banská Bystrica
Dudášová Nikola / Foltinová Veronika / Hlinková Michaela / Maruniaková Lucia / Nosáľová Simona / Pulišová Michala / Šidlovská Dagmar
 
11. Grimmy Ingrid Vranikova, Michaela Lacková   GRIMMY, Prešov
PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana / Sibalová Zuzana / Stredňáková Diana / Stredňáková Dominika / Blichárová Veronika / Grešová Petra
 
12. pink   Dyno, Vranov nad Topľou
Dziváková Anna Mária / Jankurová Alexandra / Konečná Michaela / Kmecová Lucia / Mičejová Adriana / Vrábelová Ivana / Závadská Zuzana
 
13. black   Dyno, Vranov nad Topľou
Gálisová Zuzana / Jurkaninová Sabína / Šimková Helena / Kolečavová Simona / Michalová Dominika / Vrábelová Natália
 
14. White Sevcikova Barbora   TK Aura Dance, Trenčín
Kohútová Juliana / Mináriková Radka / Pancuráková Michaela / Petrovská Nora / Šebová Simona / Jajcayová Denisa
 
15. Jumping Hana Šokyová   Jumping, Šaľa
Vozáriková Veronika / Kovácsová Nikoleta / Lednická Zuzana / Lenčéšová Janka / Mikušová Nikola / Papírníková Lucia / Kadvanová Miriama
 
16. Len tak Sýkorová   Eija, Nitra
Kukan Karmen / Dudičová Eva / Hollá Adriana / Sýkorová Helena / Burdová Edita / Pogranová Eva
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Disco Dance formácia
1. Everybody Scream A. Antálková, D. Kocourková   Scream, Senica
Brkalová Petra / Holásková Petronela / Jankovýchová Denisa / Kadlíčková Jana / Kováčová Natália / Kotvanová Zuzana / Komáčková Veronika / Kulhánková Kristína / Lachová Radka / Nedobová Alexandra / Olahová Veronika / Praskačová Henrieta / Rosová Veronika / Rosová Dominika / Speváková Monika / Baránková Martina / Kušnírová Monika / Krajčiová Paula / Michaličková Laura / Morávková Simona / Pekarová Romana / Samková Simona / Skoková Miroslava / Svatá Dominika
 
2. First Gear Zuzana Nezvalová, Monika Betinská   Lentilky, Žilina
Beniačová Natália / Bílá Andrea / Blanárová Júlia / Ďuranová Viktória / Franková Romana / Hrivňáková Viktória / Chvílová Kristína / Jakubíková Daniela / Kočišová Zuzana / Kostelanská Ivana / Kozmonová Adriána / Kučerová Nikol / Líšková Michala / Lunterová Andrea / Obertová Klaudia / Paluchová Terézia / Pastvová Marianna / Ponechalová Simona / Potočáková Kristína / Semková Barbora / Valová Soňa / Zajacová Ivana / Zvaríková Nikola / Majerčíková Ivana
 
3. Everybody dance now Andrea Jakubcová   Sonny, Senica
Bieliková Natália / Naštická Veronika / Šišoláková Jana / Rigová Adriana / Karlíková Martina / Záškvarová Monika / Kurtová Dominika / Adamuščinová Lucia / Zríniová Gabika / Marková Sabína / Fabiánová Veronika / Vaňková Patrícia / Moleková Kristína / Janšáková Terézia / Luhová Simona / Lišková Michaela / Gažová Nikola / Hurbanová Romana / Oslejová Klára / Šišková Nikola / Kádeková Zuzana / Kostolanská Jana / Vojtková Michaela
 
4. Balón Štefan Chlebo   Stings, Detva
Búdová Petra / Hanusková Simona / Jombíková Miroslava / Karlíková Nikola / Kočišová Etela / Kubková Alexandra / Kulichová Michaela / Lenďáková Lea / Marunčiaková Mariana / Masárová Vladimíra / Mišík Martin / Oláhová Laura / Šrámková Ria / Šufliarska Radka / Váleková Michaela / Vanevská Alexandra
 
5. GANGSTERS Martina Gašajová   D.S.STUDIO, Košice
Frigová Júlia / Grófová Daniela / Grofová Katarína / Guľová Nela / Halaszová Lucia / Jureková Nikola / Kolárska Timea / Kravecová Martina / Lehotská Michaela / Matisová Viktória / Michalusová Katarína / Onisková Alexandra / Vargovčíková Jana / Vargovčíková Nika / Zeherová Monika / Zeherová Zuzana / Žecová Mária / Šulková Lucia / Woloszynová Lenka / Štupáková Beáta
 
6. Tanec v srdci Sevcikova Barbora   TK Aura Dance, Trenčín
Drozdová Barbora / Kohútová Juliana / Miloňová Žaneta / Mináriková Radka / Pancuráková Michaela / Petrovská Nora / Sedláčková Andrea / Šebová Simona / Volníková Katarína / Drienková Radka / Jajcayová Denisa / Surovcová Martina / Korec Štefan / Mišechová Katarína
 
7. WE WILL SURVIVE Pelcerová Ivana   Dyno, Vranov nad Topľou
Bartková Júlia / Bilinská Adriana / Buflová Jana / Demčáková Lucia / Drozdeková Nikola / Drozdová Alexandra / Gálisová Zuzana / Jurkaninová Sabína / Jurko Viktor / Šandala Martin / Šimková Helena / Drozdeková Alexandra / Húsková Katarína / Kolečavová Simona / Košičanová Ivana / Miklošová Soňa / Michalová Dominika / Paľková Silvia / Vrábelová Natália / Fišmanová Katarína
 
8. Disco, tango, step? No problem Milada Hitzingerová, Drahoslava Fruniová   Fanatic , Levice
Roháčová Kristína / Fintová Barbora / Volfová Michaela / Petráňová Veronika / Vrecníková Martina / Kolodziejská Beáta / Dratvová Monika / Kováčiková Lucia / Vrábelová Tímea / Garaiová Roberta / Čudaiová Melánia / Ilečková Rozália / Kollárová Martina / Januríková Anita / Valachová Zuzana / Lipovská Tatiana / Blaškovičová Petra / Valová Klaudia / Remeňová Diana / Petrášová Viktória / Korpádiová Veronika / Viglašová Andrea / Titurusová Lucia / Harmady Juraj
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Disco Dance sólo dievčatá
1. Freudenfeldová Ivana Lentilky, Žilina
 
2. Gašparová Zuzana Gašparová Zuzana, Senica
 
3. Nezvalová Petra Lentilky, Žilina
 
4. Betinská-Šimeková Monika Lentilky, Žilina
 
5. Kocourková Dominika Scream, Senica
 
6. Baculíková Petra Lentilky, Žilina
 
7. Štarková Jana TK Aura Dance, Trenčín
 
8. Ševčíková Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
9. Ščepková Tatiana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
10. Schwabová Miroslava Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
11. Búdová Lucia Sonny, Senica
 
12. Škrabáková Dana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
13. Hiková Jana Lentilky, Žilina
 
13. Holendová Jana Lentilky, Žilina
 
15. Jakubová Gabriela Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
16. Fruniová Drahoslava Fanatic , Levice
 
16. Paračková Monika Sonny, Senica
 
16. Beňová Eva TS Shark, Martin
 
19. Černeková Magdaléna Lentilky, Žilina
 
20. Oravcová Beáta Sonny, Senica
 
21. Šokyová Hana Jumping, Šaľa
 
22. Krendlová Lenka TK Aura Dance, Trenčín
 
23. Zimová Ivana Fanatic , Levice
 
24. Bajzíková Barbora TK Aura Dance, Trenčín
 
25. Blehová Martina Jumping, Šaľa
 
26. Nikolová Natália Eija, Nitra
 
26. Festová Dominika Eija, Nitra
 
28. Harvanová Martina Jumping, Šaľa
 
29. Pastorková Soňa Sonny, Senica
 
30. Rzavská Katarína Fanatic , Levice
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Disco Dance sólo chlapci
1. Kasumovič Sean Stings, Detva
 
2. Chovanec Juraj Fanatic , Levice
 
3. Pongrác Ladislav Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
4. Hyža Ján Sonny, Senica
 
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Disco Dance duo
1. Betinská-Šimeková Monika / Vojteková Jana Lentilky, Žilina
 
2. Hessková Mária / Kocourková Dominika Scream, Senica
 
3. Baculíková Petra / Hánová Zuzana Lentilky, Žilina
 
4. Hrončeková Petra / Chamulová Lenka OZ Stings, Detva
 
5. Machovičová Simona / Povalač Tomáš FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
6. Ševčíková Barbora / Štarková Jana TK Aura Dance, Trenčín
 
7. Nykazová Michaela / Kocáková Barbora D.S.STUDIO, Košice
 
8. Búdová Lucia / Oravcová Beáta Sonny, Senica
 
8. Švárna Bibiana / Furicová Andrea Sonny, Senica
 
10. Grumlová Adriana / Jankejechová Erika Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
11. Lietavová Lucia / Lietavová Marika FRESH DANCE GROUP , Krupina