Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2020

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: Majstrovstvá Slovenska STO D IDO 2006, Košice (20.05.2006 - 21.05.2006)
Disciplína: MSR JVK Hip Hop sólo dievčatá

Počet štartovných čísiel: 71

Miesto Číslo Súťažiaci Choreografia Choreograf Klub
 
1 52 Melišová Juliána Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
2 56 Dang Vanová Romana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
3 47 Rychelová Lucia Element, Banská Bystrica
 
4 92 Liptáková Simona Trend, Poprad
 
5 73 Lehocká Nikola BDSkrew, Spišská Nová Ves
 
6 90 Ponechalová Simona Lentilky, Žilina
 
7 9 Obertová Klaudia Lentilky, Žilina
 
8 98 Valová Soňa Lentilky, Žilina
 
9 91 Žišková Barbora H&T, Bratislava
 
10 15 Hurdichová Martina Trend, Poprad
 
11 69 Medveďová Zuzana Dada Dance Group, Banská Bystrica
 
12 97 Lehotská Michaela Cassia Dance n.o., Košice
 
13 29 Kokošíková Dominika Lentilky, Žilina
 
14 114 Zajacová Ivana Lentilky, Žilina
 
15 70 Frigová Júlia D.S.STUDIO, Košice
 
16 75 Mikušová Nikola Jumping, Šaľa
 
16 102 Mlčochová Barbora GRIMMY, Prešov/Košice
 
18 2 Foltinová Veronika Dada Dance Group, Banská Bystrica
 
19 62 Daniová Michaela Bzučo, Hnúšťa
 
20 67 Stieranková Nikoleta FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
21 50 Liptáková Barbora Lentilky, Žilina
 
22 7 Wurschnerová Klaudia H&T, Bratislava
 
23 72 Dudášová Nikola Dada Dance Group, Banská Bystrica
 
24 107 Kušnírová Monika Scream, Senica
 
25 54 PETRUŠČÁKOVÁ Zuzana GRIMMY, Prešov/Košice
 
25 95 Vasiľová Veronika Cassovia, Košice
 
27 21 Likeová Michaela Bounce, Prešov
 
28 103 Grofová Katarína D.S.STUDIO, Košice
 
29 106 Gécziová Natália Lentilky, Žilina
 
30 42 Javorská Zuzana Trend, Poprad
 
30 64 Semančíková Soňa Bounce, Prešov
 
32 101 Horváthová Deana Trend, Poprad
 
33 44 Kostelanská Ivana Lentilky, Žilina
 
33 84 Macháčková Kristína H&T, Bratislava
 
35 119 Pastvová Marianna Lentilky, Žilina
 
36 76 Vrecníková Martina Fanatic , Levice
 
37 6 Klčová Michaela H&T, Bratislava
 
37 55 Vozáriková Veronika Klik Klak, Vráble
 
37 80 Alexyová Sabina Trend, Poprad
 
40 99 Šidlovská Dagmar Element, Banská Bystrica
 
41 48 Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
41 58 Rosová Lydka Scream, Senica
 
43 88 Ročiaková Tereza Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
44 10 Molnárová Natalie Bounce, Prešov
 
44 68 Uhrinová Kamila Klik Klak, Vráble
 
44 100 Franková Romana Lentilky, Žilina
 
44 110 Barutová Zuzana H&T, Bratislava
 
44 121 Gallová Carina Trend, Poprad
 
49 43 Tóthová Alexandra Fanatic , Levice
 
49 51 Cebecauerová Martina Lentilky, Žilina
 
51 11 Stredňáková Dominika GRIMMY, Prešov/Košice
 
51 71 Šittenhelmová Oľga Trend, Poprad
 
53 19 Šulková Lucia D.S.STUDIO, Košice
 
54 17 Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
54 22 Púčiková Dominika Trend, Poprad
 
56 63 Jakubíková Daniela Lentilky, Žilina
 
57 5 Líšková Michala Lentilky, Žilina
 
57 111 Majerčíková Ivana Lentilky, Žilina
 
59 77 Pulišová Michala Element, Banská Bystrica
 
59 87 Potočáková Kristína Lentilky, Žilina
 
61 23 Mullerová Simona UNOSTAR DS, Košice
 
61 36 Šebová Simona TK Aura Dance, Trenčín
 
61 78 Habanová Michaela Cassovia, Košice
 
61 85 Pekarová Romana Scream, Senica
 
65 31 Papírníková Lucia Jumping, Šaľa
 
66 96 Kovaříková Daniela Dada Dance Group, Banská Bystrica
 
67 74 Odranová Romana Fanatic , Levice
 
68 59 Rimóciová Karin Element, Banská Bystrica
 
68 109 Oleárniková Klaudia Cassia Dance n.o., Košice
 
70 83 Slobodová Ivana FRESH DANCE GROUP , Krupina
 
71 34 Paluchová Terézia Lentilky, Žilina

Späť na detaily o súťaži