Informačný systém Sekcie disciplín IDO pri SZTŠ a STO

Zvolené obdobie: 2019

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: IDO Majstrovstvá Európy STREET, SP DD, HH, Skopje, Macedonia (07.11.2018 - 09.11.2018)
Disciplína: WC DVK Disco Dance formácia

Počet štartovných čísiel: 3

Miesto Číslo Choreografia Choreograf Klub
Tanečníci
 
1 - PSY TŠ UNLIMITED, Levice
Skokowska Juliana / Balážová Tamara / Struhárová Saša / Krajčovič Matej / Strapáková Suzie / Kondrčíková Nela / Gajdošová Stella / Michalovičová Zara / Széli Tímea / Vrecníková Romana / Králiková Simona / Uhnáková Hana / Kasanová Linda / Juhárová Simona / Stožeková Dáša / Blašková Simona / Kúdelová Katarína Belinda / Sallaiová Kristína / Zábudlá Sofia / Stožeková Ela / Vrábelová Valentína / Minárová Diana / Santusová Nina
 
2 - SnowWhite Dominika Kocourková TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
Renertová Nella / Švábyová Eliška / Pomichalová Karolína / Švábyová Amélia / Slezáková Veronika / Janečková Lea / Bezáková Veronika / Gieci Tereza / Klaciánová Sára / Lauková Sofia / Ďurdíková Katarína / Hasprúnová Daniela / Jantová Dominika / Košťálová Laura / Sedláková Alica / Bandziová Nina / Dolinská Alexandra / Kňažíková Alena / Demjanová Elena / Romančíková Terezka / Vittek Cynthia Lara / Bucová Lucia
 
3 - ODRAZ TO Anna Antálková/Roman Maláik Scream, Senica
Hyžová Timea / Janičová Liliana / Sládek Matej / Skokánková Sophia / Daňková Laura / Bačovski Andy Angel / Dudáš Michal / Fordinálová Adela / Khúlová Radovana / Kóňová Linda / Krčková Alžbeta / Labuda Michal / Mosná Lívia / Blahová Kristína / Kadlečíková Helena / Hercegová Diana / Slezáková Vanesa

Späť na detaily o súťaži

Nominácie

Klub Choreografia Dôvod
 
TŠ ASSOS Nelux, Bratislava SnowWhite 1. na MSR 2018
 
TŠ UNLIMITED, Levice PSY 2. na MSR 2018
 
Stella SZUŠ, Považská Bystrica Superstar 3. na MSR 2018
 
Lentilky, Žilina The Band of Pierots 4. na MSR 2018
 
Scream, Senica ODRAZ TO 5. na MSR 2018
 
Sonny, Senica Everybody dance now 6. na MSR 2018