Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2020

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: Dance Cup Košice 2005, Košice (19.03.2005)
Disciplína: SP DVK Disco Dance sólo dievčatá

Počet štartovných čísiel: 58

Miesto Číslo Súťažiaci Choreografia Choreograf Klub
 
1 21 Liptáková Barbora Lentilky, Žilina
 
2 55 Kokošíková Dominika Lentilky, Žilina
 
3 25 Likeová Michaela Bounce, Prešov
 
4 19 Šulková Lucia D.S.STUDIO, Košice
 
5 22 Tomaníčková Viktória Francesca Lentilky, Žilina
 
6 18 Štesková Tatiana Element, Banská Bystrica
 
7 17 Chudíková Alexandra Lentilky, Žilina
 
8 64 Sluková Zuzana Lentilky, Žilina
 
9 49 Kovaříková Daniela Element, Banská Bystrica
 
10 24 Mullerová Simona UNOSTAR DS, Košice
 
11 36 Šoltesová Petra Bounce, Prešov
 
12 48 Šandalová Nikola Bounce, Prešov
 
13 37 Juraševská Klaudia UNOSTAR DS, Košice
 
14 30 Semančíková Soňa Bounce, Prešov
 
15 39 Rimóciová Karin Element, Banská Bystrica
 
16 2 Bordášová Zuzana DEEP DANCE CLUB, Martin
 
17 4 Ročiaková Tereza Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
18 44 Jajcayová Denisa TK Aura Dance, Trenčín
 
19 43 Antonyová Veronika Lentilky, Žilina
 
20 59 Lancová Barbora Lentilky, Žilina
 
21 62 Mirtová Michaela Lentilky, Žilina
 
22 63 Holienčíková Zuzana Lentilky, Žilina
 
23 51 Vendrinská Natália Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
24 65 Becová Lucia UNOSTAR DS, Košice
 
25 58 Gáborčíková Lenka DEEP DANCE CLUB, Martin
 
26 8 Péterová Martina Element, Banská Bystrica
 
26 15 Dzetkuličová Michaela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
28 31 Slačková Jana Element, Banská Bystrica
 
29 5 Gábrišová Natália DEEP DANCE CLUB, Martin
 
30 20 Svobodová Eva Bounce, Prešov
 
30 35 Zvaríková Kristína Lentilky, Žilina
 
32 12 Svoradová Veronika Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
32 13 Briestenská Nikola Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
34 14 Varhoľáková Simona D.S.STUDIO, Košice
 
35 1 Porubská Zuzana Bounce, Prešov
 
35 45 Sabová Janka D.S.STUDIO, Košice
 
35 54 Jarušínska Lenka UNOSTAR DS, Košice
 
38 6 Koklesová Lenka DEEP DANCE CLUB, Martin
 
38 40 Pavlíková Lucia Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
40 26 Paulendová Zora Element, Banská Bystrica
 
41 53 Ganse Martine-Georgette Lentilky, Žilina
 
42 41 Poloncová Klaudia DEEP DANCE CLUB, Martin
 
43 10 Nemcová Gabriela D.S.STUDIO, Košice
 
43 11 Pizurová Monika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
45 28 Parizeková Dominika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
45 34 Škultétyová Dominika Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
47 9 Pojednicová Sára D.S.STUDIO, Košice
 
47 50 Ciglanová Ivana Element, Banská Bystrica
 
47 52 Pasternáková Bibiána DEEP DANCE CLUB, Martin
 
47 61 Kupková Júlia UNOSTAR DS, Košice
 
51 27 Gomolčáková Natália D.S.STUDIO, Košice
 
51 46 Doricová Vladimíra DEEP DANCE CLUB, Martin
 
53 56 Bičová Angelika D.S.STUDIO, Košice
 
54 3 Latynová Barbora D.S.STUDIO, Košice
 
54 29 Možuchová Tatiana Stella SZUŠ, Považská Bystrica
 
56 23 Mihálková Sára DEEP DANCE CLUB, Martin
 
57 42 Husárová Patrícia TK Aura Dance, Trenčín
 
58 47 Moničová Natália D.S.STUDIO, Košice

Späť na detaily o súťaži