Súťaž: Majstrovstvá Slovenska Show, HH, Liptovský Mikuláš (06.05.2010 - 08.05.2010)
Disciplína: MSR HVK Hip Hop sólo dievčatá
Počet štartovných čísiel: 54
|
1
|
53
|
Lehocká Nikola
|
|
|
BDSkrew, Spišská Nová Ves
|
|
2
|
20
|
Medveďová Zuzana
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
3
|
28
|
Libiaková Pavla
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
4
|
13
|
Dudášová Nikola
|
|
|
FRESH DANCE GROUP , Krupina
|
|
5
|
9
|
Nackinová Diana
|
|
|
SH - UNIVERSITY, Bratislava
|
|
6
|
36
|
Barutová Zuzana
|
|
|
District Dance, Bratislava
|
|
7
|
37
|
Slačková Jana
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
8
|
51
|
Wurschnerová Klaudia
|
|
|
District Dance, Bratislava
|
|
9
|
23
|
Obertová Klaudia
|
|
|
Lentilky, Žilina
|
|
10
|
35
|
Križová Veronika
|
|
|
SH - UNIVERSITY, Bratislava
|
|
11
|
57
|
Buvalová Monika
|
|
|
SHAKERS DANCE FAMILY, Martin
|
|
12
|
21
|
Fuzéková Kristína
|
|
|
District Dance, Bratislava
|
|
12
|
26
|
Melišová Juliána
|
|
|
SHAKERS DANCE FAMILY, Martin
|
|
14
|
22
|
Dudášová Dominika
|
|
|
Tanečná škola GRIMMY,
|
|
15
|
38
|
Šidlovská Dagmar
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
16
|
15
|
Kuzl Barbora
|
|
|
TK Aura Dance, Trenčín
|
|
17
|
41
|
Rišová Barbora
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
17
|
47
|
Mullerová Simona
|
|
|
UNOSTAR DS, Košice
|
|
19
|
29
|
Brandobúrová Ivana
|
|
|
BDSkrew, Spišská Nová Ves
|
|
20
|
27
|
Ročiaková Tereza
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
20
|
54
|
Bulková Jana
|
|
|
TK Aura Dance, Trenčín
|
|
22
|
1
|
Jursová Petra
|
|
|
M.A. Hip Hop UNIT, Bratislava
|
|
23
|
52
|
Švachová Kamila
|
|
|
Goonies, Trenčín
|
|
24
|
3
|
Kochaníková Veronika
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
25
|
19
|
Surovcová Gabriela
|
|
|
BDSkrew, Spišská Nová Ves
|
|
26
|
55
|
Lieskovská Miroslava
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
27
|
44
|
Parillová Sabína
|
|
|
FRESH DANCE GROUP , Krupina
|
|
28
|
8
|
Šulková Lucia
|
|
|
D.S.STUDIO, Košice
|
|
29
|
32
|
Škrabská Dáša
|
|
|
Tanečná škola GRIMMY,
|
|
30
|
2
|
Milko Laura
|
|
|
SH - UNIVERSITY, Bratislava
|
|
31
|
31
|
Nagyová Alexandra
|
|
|
Tanečná škola GRIMMY,
|
|
32
|
50
|
Karabellyová Dominika
|
|
|
District Dance, Bratislava
|
|
33
|
17
|
Hrušková Zuzana
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
33
|
34
|
Souhradová Lucia
|
|
|
TK Aura Dance, Trenčín
|
|
33
|
46
|
Šebová Simona
|
|
|
TK Aura Dance, Trenčín
|
|
36
|
14
|
Folučková Ivica
|
|
|
SHAKERS DANCE FAMILY, Martin
|
|
37
|
12
|
Hrabovská Ivana
|
|
|
D.S.STUDIO, Košice
|
|
38
|
5
|
Grznárová Tatiana
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
38
|
16
|
Hazuchová Katarína
|
|
|
Element, Banská Bystrica
|
|
40
|
30
|
Janišová Andrea
|
|
|
Blockbusters, Považská Bystrica
|
|
41
|
59
|
Lehotská Michaela
|
|
|
Cassia Dance n.o., Košice
|
|
42
|
18
|
Lajdová Veronika
|
|
|
TS M.A.G., Bratislava
|
|
43
|
24
|
Kurucová Diana
|
|
|
TK JUMPING, Šaľa / Močenok
|
|
44
|
40
|
Luknárová Natália
|
|
|
SH - UNIVERSITY, Bratislava
|
|
45
|
42
|
Letková Dominika
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
46
|
6
|
Kuruczová Nikola
|
|
|
SH - UNIVERSITY, Bratislava
|
|
46
|
58
|
Zborovanová Zora
|
|
|
SH - UNIVERSITY, Bratislava
|
|
48
|
48
|
Noveková Anička
|
|
|
SH - UNIVERSITY, Bratislava
|
|
48
|
56
|
Ilešová Nikola
|
|
|
M.A. Hip Hop UNIT, Bratislava
|
|
50
|
33
|
Prošeková Petra
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
51
|
10
|
Hisemová Magdaléna
|
|
|
Tanečná škola GRIMMY,
|
|
51
|
39
|
Rohaľová Mariana
|
|
|
Tanečná škola GRIMMY,
|
|
53
|
4
|
Šimáková Radka
|
|
|
WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen / Lučenec
|
|
54
|
7
|
Jakubčáková Radoslava
|
|
|
District Dance, Bratislava
|
|