Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO) |
Zvolené obdobie:
2024
|
|
Momentálne nie ste prihlásený |
Detaily o súťaži
[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]ID: | 450 | |||||||||||||||||||||||||
Názov: | District Cup DD, HH, battles | |||||||||||||||||||||||||
Mesto: | Bratislava | |||||||||||||||||||||||||
Miesto konania: | Dom kultúry Dúbravka | |||||||||||||||||||||||||
Dátum konania: | 02.03.2019 - 03.03.2019 | |||||||||||||||||||||||||
Prvý deadline: | 20.02.2019 | |||||||||||||||||||||||||
Druhý deadline: | 23.02.2019 | |||||||||||||||||||||||||
Údaje o organizátorovi: | ||||||||||||||||||||||||||
Organizátor: | District Dance | |||||||||||||||||||||||||
Adresa: | Dolná 60,Zohor 90051 | |||||||||||||||||||||||||
Telefón: | 0911 162162 | |||||||||||||||||||||||||
Email: | districtdance@districtdance.sk | |||||||||||||||||||||||||
Disciplíny: | ||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
Pripojené súbory: |
|
|||||||||||||||||||||||||
Štartovné: |
|
|||||||||||||||||||||||||
Harmonogram: |
TELEFONICKÁ Prezentácia na OBA dni a VŠETKY disciplíny bude v piatok 1.marca 18:00-20:00 (0905898762)
Po uvedenom čase píšte sms!!! 2.3.2019 Sobota Disco Dance 3.3.2019 Nedeľa Hip Hop a Battles Začiatok súťaže 2.3.2019 o 8:30 3.3.2019 o 9:00 |
|||||||||||||||||||||||||
Funkcionári: |
vedúci súťaže: Hanka Švehlová
Odborný dozor: Monika Šimeková Sčítatelia: Maco + Filip Majerský Porota HIP HOP Daniel Antálek ( The Pastels) (SK) Ingrid Fabian (Grimmy) (SK) Marecela Hrúzová (Shakers) (SK) Viktor Bukový (High Edition) (CZ/SK) Tomáš "Rawptile" Pražák (Project AWA) (CZ) Marcel "Macej" Komarňanský ------------------------------------------------------- Porota HIP HOP BATTLE Viktor Bukový (High Edition) (CZ/SK) Tomáš "Rawptile" Pražák (Project AWA) (CZ) Marcel "Macej" Komarňanský(SK) -------------------------------------------------------- Porota BREAKIN´ BATTLE TWISTER (Hasta La Muerte) (SK) DEXTER ( Škola Breaku) (SK) MG (Hasta La Muerte) (SK) ------------------------------------------------------- Porota DISCO DANCE Soňa Kardošová (Stella ) Miroslav Frolo (Deep Dance Club) Viki Borovská (District Dance) Zuzana Nezvalová (Lentilky) Žaneta Poláčková (Aura Dance) Zuzana Petruščáková-Krivdová (Grimmy) Edina Tóthová (Unlimited) --------------------------------------------------- |
|||||||||||||||||||||||||
Ďalšie informácie: |
Súťaž je otvorená aj pre nečlenov SDIDO (Slovenský pohár - iba pre členov) !
Ďalšie informácie: Info o platbe startovneho: Startovne poprosime uhradit najneskor do 27.2.2019 na SK4811000000002629179887 . Do poznamky uviest nazov tanecneho klubu. Štartovné po 2.deadline sa nevracia!!! Pre tanečný klub s 1 – 10 prihlásenými: + 1 identifikačný náramok Pre tanečný klub s 11 – 20 prihlásenými: + 2 identifikačné náramky Pre tanečný klub s viac ako 20 prihlásenými: + 3 identifikačné náramky Po 1.deadline a pred 2.deadlinom prihlásenia je výška štartovného poplatku jeden a pol násobok pôvodného. Po 2.deadline, ak organizátor súhlasí s prihlásením na súťaž, je výška štartovného polpatku dvojnásobná. Po 2. deadline - štartovné prijaté organizátorom nebude vrátené, resp. ak ešte nebolo uhradené, musí byť uhradené v plnej výške!!! |
|||||||||||||||||||||||||
VIP osoby súťaže: |
Betinská-Šimeková Monika (519), District Dance |
Späť na prehľad